Спецпроекти

Дмитро Дубілет і Fintech Band запускають в Україні віртуальний банк

Екс-директор з інформаційних технологій “ПриватБанку” Дмитро Дубілет запустив в Україні новий проект – мобільний банк iBox Bank. Він призначений для мобільних пристроїв і орієнтований виключно на онлайн-користувачів. Стандартних відділень для обслуговування клієнтів тут не буде.


Про це Дмитро Дубілет розповів на своїй сторінці в Facebook.

“Залиште свій емейл і ви отримаєте запрошення стати нашим клієнтом: www.ibox.ua/dmytro. Так, це той самий iBox, чиї термінали ви бачите на кожному кроці”, – зазначив він.

За словами Дубілета, розробники сподівалися отримати 2-3 тисячі заявок від користувачів.

“Але замість цього ми вже отримали майже 20 000 заявок. Двадцять. Тисяч. Заявок!”, – наголосив він.

У розробці проекту взяла участь команда Fintech Band, в яку також входять колишній перший заступник голови правління “ПриватБанку” Олег Горохівський і екс-керівник напряму “Платежі та перекази” Михайло Рогальський.

Створити такий проект команду надихнули ідеї Payoneer і “Рокетбанку”. Метою було створити платформу з випуску кредитних карт, яка технічно не належить якомусь одному банку, але дозволяє зацікавленим фінустановам підключатися на партнерських умовах.

Зараз Fintech Band залучила до партнерства два банки – Universal Bank і iBox Bank.

Що пропонують?

Серед пропозицій віртуального банку – кредитні ліміти до 100 000 грн з пільговими періодами до двох місяців, нарахування відсотка на залишок особистих коштів на карті, а також повернення відсотку від покупок (cashback до 20%).

Заміною стандартних відділень для клієнтів будуть термінали iBox, яких зараз налічують майже 5300 штук по всій території України. За словами Дубілета, новий віртуальний банк офіційно почне працювати восени цього року.

➤ Як це – їздити на електромобілі? Власний досвід