LVIV.COM

Дмитро Дубілет і Fintech Band запускають в Україні віртуальний банк

Дмитро Дубілет і Fintech Band запускають в Україні віртуальний банк

Екс-директор з інформаційних технологій “ПриватБанку” Дмитро Дубілет запустив в Україні новий проект – мобільний банк iBox Bank. Він призначений для мобільних пристроїв і орієнтований виключно на онлайн-користувачів. Стандартних відділень для обслуговування клієнтів тут не буде.


Про це Дмитро Дубілет розповів на своїй сторінці в Facebook.

“Залиште свій емейл і ви отримаєте запрошення стати нашим клієнтом: www.ibox.ua/dmytro. Так, це той самий iBox, чиї термінали ви бачите на кожному кроці”, – зазначив він.

За словами Дубілета, розробники сподівалися отримати 2-3 тисячі заявок від користувачів.

“Але замість цього ми вже отримали майже 20 000 заявок. Двадцять. Тисяч. Заявок!”, – наголосив він.

У розробці проекту взяла участь команда Fintech Band, в яку також входять колишній перший заступник голови правління “ПриватБанку” Олег Горохівський і екс-керівник напряму “Платежі та перекази” Михайло Рогальський.

Дмитро Дубілет і Fintech Band запускають в Україні віртуальний банк

Створити такий проект команду надихнули ідеї Payoneer і “Рокетбанку”. Метою було створити платформу з випуску кредитних карт, яка технічно не належить якомусь одному банку, але дозволяє зацікавленим фінустановам підключатися на партнерських умовах.

Зараз Fintech Band залучила до партнерства два банки – Universal Bank і iBox Bank.

Що пропонують?

Серед пропозицій віртуального банку – кредитні ліміти до 100 000 грн з пільговими періодами до двох місяців, нарахування відсотка на залишок особистих коштів на карті, а також повернення відсотку від покупок (cashback до 20%).

Заміною стандартних відділень для клієнтів будуть термінали iBox, яких зараз налічують майже 5300 штук по всій території України. За словами Дубілета, новий віртуальний банк офіційно почне працювати восени цього року.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають