LVIV.COM

Для Windows 10 з’являться нові функції Timeline і Sets

Для Windows 10 з'являться нові функції Timeline і Sets

Компанія Microsoft оголосила про запуск тестування нових великих функцій Timeline і Sets для Windows 10. Вони з’являться в попередніх збірках Windows 10 вже в наступному релізі.


Що нового?

Sets дозволить поліпшити продуктивність при виконанні найпоширеніших завдань: підготовці шкільного реферату, плануванні поїздки, управлінні складним проектом на роботі.

З її допомогою можна буде об’єднати в одному вікні кілька додатків і веб-сервісів, легко знайти потрібні документи в хмарному сховищі або необхідну інформацію в інтернеті.

При цьому система пов’язує середовище з акаунтом і дозволяє синхронізувати робочий процес на інші комп’ютери і Android, iOS-пристрої.

Для Windows 10 з'являться нові функції Timeline і Sets

До складу Sets також входить оновлена ​​домашня сторінка, на якій буде відображатися рядок універсального пошуку, а також посилання на корисні додатки.

Коли буде?

На початку наступного року вийде оновлена ​​версія Office, яка буде підтримувати Sets. На мобільних пристроях функція довгий час ще працюватиме лише для Office, Edge і ще декількох додатків від Microsoft.

Для Windows 10 з'являться нові функції Timeline і Sets

Компанія обіцяє проводити тести з обмеженою кількістю користувачів і поступово розширювати охоплення аудиторії.

Timeline

Timeline для Windows 10 дебютує вже в наступному інсайдерському релізі на всіх пристроях з попередньою збіркою Windows 10 Redstone 4.
Для Windows 10 з'являться нові функції Timeline і Sets

Timeline служить для швидкого доступу до файлів, додатків і веб-сайтів, до яких раніше звертався користувач. Знайти потрібний елемент допоможе пошук і сортування по датах.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають