LVIV.COM

Дерев’яна карта від української компанії зібрала на Kickstarter понад $ 100 000

Дерев'яна карта від української компанії зібрала на Kickstarter понад $ 100 000

Проект від української компанії  Enjoy The Wood зібрав понад $ 100 000 від 655 бекерів. Модульна настінна карта світу, яку виготовляють з дерева, успішно і передчасно завершила свою кампанію на Kickstarter, повідомляє Ain.


Що за компанія?

Компанію Enjoy The Wood створили в 2014 році. Засновниками стала сімейна пара Ігор і Марина Фостенко разом з їхніми батьками. На початку березня 2018 року бренд отримав патент на карту, а 27 березня розпочав просування на Kickstarter. За першу добу вдалося зібрати 68% від необхідної мінімальної суми в $ 15 000.

Дерев'яна карта від української компанії зібрала на Kickstarter понад $ 100 000

Що за карта?

Карта світу може бути двох типів: зі штатами США, Канади, Австралії та столицями, або без них. Також можна вибрати один із шести кольорів та замовити у трьох різних розмірах. Товщина плитки 6 мм. В комплект входять іконки кораблів, літаків, компас. Можна докупити набори кнопок у формі літачків – їх треба встановлювати у спеціальні отвори, щоб відмічати країни, які відвідав, або чіпляти фото.

В описі на сторінці Enjoy The Wood вказано, що установка карти займає не більше години.

Стандартні ціни на карту складуть від $ 109 до $ 299 в залежності від розміру і комплектації. Спеціальні тарифи діяли для тих, хто одним з перших замовив продукт або купив кілька наборів.

Як заявлено на сторінці Enjoy The Wood, доставка дерев’яних карт покупцям почнеться з серпня цього року.

Дерев'яна карта від української компанії зібрала на Kickstarter понад $ 100 000

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають