LVIV.COM

Де у Львові послухати про квантову механіку, Рій Дайсона, життя на Марсі та кібербезпеку?

Де у Львові послухати про квантову механіку, Рій Дайсона, життя на Марсі та кібербезпеку?

Що робити з цілою купою енергії нашого Сонця, чи живе хтось на Марсі, що відбувається в квантовому світі та як захистити себе в мережі — популяризатори науки з 15х4 влаштовують новий івент.


15х4 — рух молодих популяризаторів науки, учасники якого вже не вперше готують у Львові чотири п’ятнадцятихвилинні лекції на різні теми.

Цього разу буде:

                                    15 хвилин про Рій Дайсона, Арсеній Барзелович

Де у Львові послухати про квантову механіку, Рій Дайсона, життя на Марсі та кібербезпеку?Вчені шукають позаземні цивілізації різними способами. Наприклад, за версією Фрімена Дайсона, якщо надрозвинута цивілізація в погоні за енергією збудує довкола своєї зірки гігантські сонячні панелі, то навіть за тисячі світлових років ми зможемо знайти слабке теплове випромінювання самих панелей, що повністю закривають зірку. Але що можна робити з такою кількістю енергії?

15 хвилин про життя на Марсі, Віктор Малєйчик

Де у Львові послухати про квантову механіку, Рій Дайсона, життя на Марсі та кібербезпеку?“Воды нет. Растительности нет. Населена роботами.” — сьогодні цю фразу жартівливо приписують Марсу, не в останню чергу завдяки успіхам НАСА з їхніми марсоходами, що вже два десятиліття досліджують червону планету. Але чи так це насправді? Чи дійсно Марс — лише мертва пустеля і чи завжди він був таким? Ці питання вже не одну сотню років турбують астрономів. У своїй лекції я розповім, що на сьогоднішній день людству відомо про Марс і як далеко ми просунулись в пошуках марсіанського життя.

                                    15 хвилин про квантову механіку, Маркіян Мацюк

Де у Львові послухати про квантову механіку, Рій Дайсона, життя на Марсі та кібербезпеку?Квантова механіка — фізична теорія, що описує поведінку субатомних частинок та квантового світу загалом. У своїй лекції я розповім про її базові принципи, що стало причиною створення квантової фізики, чому вона така складна для вивчення, а також про те, чи живий все таки кіт чи мертвий. У ролях: Ервін Шредінгер, Луї де Бройль та Гайзенберг (той що Карл Вернер, а не Уолтер Уайд).

15 хвилин про кібербезпеку, Вероніка Зварич

Де у Львові послухати про квантову механіку, Рій Дайсона, життя на Марсі та кібербезпеку?Ми живемо у час, коли Інтернет став настільки розповсюдженим, що вже є невід’ємною частиною життя більшості людей. Окрім великої кількості потенційних переваг, це також означає, що питання приватності і безпеки персональних даних стає як ніколи актуальним. У своїй п’ятнадцятихвилинній лекції я розповім про два основні типи загроз для користувачів мережі та практичні поради, які допоможуть мінімізувати ризики.

 

Захід відбудеться 9 травня у цій футуристичній будівлі, яка зветься Центром Шептицького або Бібліотекою УКУ.

Де у Львові послухати про квантову механіку, Рій Дайсона, життя на Марсі та кібербезпеку?

Де: Козельницька, 4

Коли: 9 травня о 19:00

Скільки коштує: ніскільки. Захід безкоштовний, запрошують усіх охочих!

Клацни, щоб перейти на зустріч у Facebook

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають