LVIV.COM

Де і коли у Львові можна послухати про еволюційне програмування та інтернет речей

Де і коли у Львові можна послухати про еволюційне програмування та інтернет речей

Рух молодих популяризаторів науки 15х4 влаштовує у Львові новий івент у звичному форматі: чотири лекції тривалістю по 15 хвилин. Теми: еволюційне програмування та генетичні алгоритми, життя зір, наукометрія та інтернет речей.


Першим спікером буде Дмитро Тарасенко, який колись вже з нами говорив про те, як створити штучний інтелект без нейронних мереж, реєстрації і смс. Тема його виступу – “Еволюційне програмування та генетичні алгоритми”. Розповідатиме Дмитро на прикладі розробленого емулятора цифрових організмів.

Астрофізик Святослав Смеречинський коротко розповість про життя зір, зокрема про те, як вони “вмирають” та що з них залишається. В лекції буде про білі карлики, нейтронні зорі та чорні діри.

Про свою лекцію Олеся Мриглод каже так: “Наука – особливий вид творчості чи ремесло? Як оцінити працю науковця, “виміряти” його ефективність? Чи це взагалі можливо? Пропоную поговорити про це у контексті наукометрії – науки про “вимірювання” науки.”

А Данило Федірко розкаже, що таке інтернет речей, як він працює та де застосовується. “Ще розповім, як зробити так, щоб холодильник замовляв вам їжу та багато інших цікавих технологій. Інтернет речей – це вже не майбутнє, а реальність.”

Подія відбуватиметься у четвер, 6 липня, в Першій Львівській Медіатеці за адресою Мулярська, 2А. Початок о 19:00. Вхід вільний, запрошують усіх охочих.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають