LVIV.COM

Кольорові поверхи та ділова атмосфера CoreValue – чий офіс кращий

Ділися або не палися

Кольорові поверхи та ділова атмосфера CoreValue - чий офіс кращий
Лілія Матвіїв

В коридорах цього офісу ловиш себе на думці, що тебе не покидає відчуття якогось незвичного комфорту, спостерігаєш маленькі деталі - візерунок на дверях новорічний, усміхнені люди в кімнаті, сонце, що світить крізь різнобарвні жалюзі... І одразу ловиш це відчуття - приємно працювати! Саме таке враження склалось про CoreValue - компанію, куди ми завітали цього разу. Те, що людям тут дуже ефективно працюється, і попри все - вони усі якісь добрі друзі, і цей затишок відчуваєш навіть крізь скло за дверима.


Corevalue
Corevalue
Corevalue
Corevalue

CoreValue - технологічна компанія з Нью-Джерсі, Registered Salesforce Partner і Gold Microsoft Partner з 9-ма розробницькими центрами в Україні та Польщі.

Торік компанія увійшла в топ-50 найбільших ІТ-компаній України та до п'ятірки найбільших ІТ-компаній Львова.

Corevalue
Corevalue

Спеціалізуються на провідних технологіях: Salesforce, Mobile, Cloud, Data Science, Database Services.

В 2015 році створили власний продукт CoreContent - систему управління і доставки контенту.

 

Corevalue
Corevalue

Зараз CoreValue займається розробкою програмного забезпечення для хмарних CRM-систем і мобільних рішень у фармацевтичній, медичній та фінансово-технологічній сферах.

Corevalue
Corevalue

Вже майже 12 років, з часу заснування у 2006-му, CoreValue надає інноваційні, надійні та економічно-ефективні IT-рішення світовим клієнтам. Власне, клієнтами є великі компанії з США та Європи.

Сьогодні фахівці CoreValue розробляють оптимальні рішення з використанням інноваційних методів та технологій для автоматизації робочих процесів малого, середнього та великого бізнесу.

Corevalue
Corevalue

В компанії - понад 50 клієнтів, що співпрацюють на більш, ніж 300 довготривалих проектах.

Corevalue

Зараз у CoreValue - 350 працівників. З них - 280 технічних спеціалістів.

Графік традиційно гнучкий - з 10 до 19 години.

Проте, якщо є потреба, практикують оплачувані овертайми, з доставкою їжі в офіс і таксі додому.

Corevalue

Умови

Львівський офіс компанії розташований за адресою вул. Героїв Упа, 73 у бізнес-центрі "Таурус".

Загальна площа приміщення - 3949,2 квадратних метрів.

Тут є 7 мітинг-румів - дуже світлих і різнокольорових. Вже традиційно, не обійшлось і без мотиваторів - написів на стінах.

Corevalue

Працівники компанії користуються безкоштовним паркінгом на 45 паркомісць, а також велостоянкою. Це важливий фактор у цьому районі, оскільки тут довкола розташовані офіс-центри з великою кількістю людей.

Поруч - багато кафешок: "Вишиванка", "Смачні сезони", "Грейцар", "Нота Бене", "A la Minute".

Corevalue
Corevalue

На кожному поверсі - фреш-бари. Також на кожному поверсі є кухня. В кухні - чого ми тільки не уздріли. Тут і мед, і рожева гімалайська сіль (!), і печиво, і фрукти. Чимало приборів - навіть такий, що спеціально утворює пінку до кави, чи какао. А ще - контейнер з льодом, блендер, багато кавоварок. Є також тостер, пристрій для сендвічів, мікрохвильова піч. Багато гарного посуду.

 

Corevalue
Corevalue
Corevalue
Corevalue

Є масажний кабінет, куди приходить масажист, а також можна записатись на beauty-процедури. Поруч - просторий спортивний зал. Футбольна команда CoreValue торік зайняла 2 місце у Львові на змаганнях серед ІТ-компаній. Також працівники тут полюбляють сквош, баскетбол. А щодня о 12 годині у спортзалі компанії охочі стають у планку. Ми навіть застали декількох планкістів під час виконання вправи.

Corevalue

Є курси німецької та англійської мови.

Також є власна бібліотека.

Ще тут заохочують писати блоги за грошову винагороду - можна навіть стати блогером місяця.

Corevalue
Corevalue
Corevalue
Corevalue
Corevalue
Corevalue

Оскільки чимало людей приїжджає на роботу на велосипеді, в компанії функціонує достатня кількість душових.

В компанії пропагують соціальну та еко-відповідальність. Сортують сміття - є контейнери для пластику, скла, паперу.

Крім того, CoreValue долучалась до ініціативи ІТ-Миколай та інших благодійних акцій.

Corevalue
Corevalue

Доволі часто проводять тім-білдинги, ходять на піцу, в кіно. Також проводять чимало майстер-класів - плетуть різдвяні віночки, складають пазли, створюють спеціальні пояси для шотландських кілтів, набирають групи з танців серед працівників компанії.

В компанії для таких заходів є так званий "гранд хол" (конференц-зал), який вміщає до двох сотень людей. Влаштовують тут і теплі сімейні події, і свято Миколая, і технологічні конференції.

Літній корпоратив був за містом на озері. Новорічний - відбудеться в лютому на день компанії.

Фото Juliya Low

DSC_1600-min
IMG_0194-min
IMG_1524-min
DSCF0234-min
IMG_9913-min
IMG_9396-min
Corevalue
Corevalue
Corevalue
Corevalue
Corevalue

Тарас Мішак, бізнес-аналітик

В ІТ я вже понад 10 років. У цій компанії я працюю більше місяця, пройшов випробувальний термін. По-перше, мені дуже подобається атмосфера всередині. Тут насправді досить дружньо, але з іншого боку тут доволі ділова атмосфера, і це насправді рідкісне поєднання. Тому що є фірми, де все дуже дружньо, але дуже важко щось вирішувати. І є фірми, де дуже все по-діловому і насправді бракує такого human touch. Тут – дуже хороший баланс.

А ще: класне керівництво, яке налаштоване на спілкування, на діалог. З точки зору новачка мені було дуже приємно, наскільки швидко відбулась адаптація. Є організаційна структура хороша, знаєш до кого звертатись з своїми питаннями.

Моя посада - бізнес-аналітик. Я нещодавно долучився до досить великого проекту.

Фірма оплачує медогляд і покриває витрати навіть, якщо потрібні ліки. Також покриває витрати на спорт. Наприклад, я давно мріяв записатись в 'Sport life' і зараз маю абонемент. Хотілось би і на роботі більше спортивних активностей. Я довго займаюсь йогою і мені бракує йоги. 

До роботи мені трохи далеко, тому, напевне, найближчим часом переїду, щоб бути ближче. Щоправда, інколи як виходиш з офісу - бракує зеленого простору, тут чимало офісних будівель навколо, але це зовсім не великий мінус.

Робоче місце дуже світле, працюю недалеко від вікна. Крім того, в мене дуже класні колеги в кімнаті. 

Подобається, що тут є кожного дня фрукти, печенька ці класичні. Але є тут ще дуже класний бонус - сирнички два рази в тиждень.

Григорій  Гасин, Senior .NET Engineer

В компанії найбільше подобається те, що тебе тут почують навіть якщо ти ось-ось тільки на цей ІТ-світ з'явився. Навчать і покажуть як з цим жити (не вкажуть напрямок, чи дорогу, тому не плутати), в які двері зайти зі своїми ідеями та ініціативами, допоможуть з баченням себе в майбутньому не тільки з користю для компанії, а й для тебе.

Здорове почуття гумору, підігріте теплою технологічною атмосферою, співробітники, в яких можна почерпнути більше, ніж ложкою, ну і вишенькою на торті є менеджмент та люди з HR (велика заслуга їх у всьому описаному)

Я в ІТ вже майже 10 років, сім з яких працюю тут. Коли переходив сюди, то думав, що все буде наче прийшов з початкової школи, яка розташована в іншому місті. А тут зустріли як в Гоґвортсі (тільки без мітл і потаємних кімнат, тут прибирають і є доступне усім охочим складське приміщення.

Серед того, чого хотілось би - більше всього втиснути у 8 робочих годин, бо тут, з такими людьми, час летить швидше. Ну і щоби цікавих проектів вистачало на всіх.

Кольорові поверхи та ділова атмосфера CoreValue - чий офіс кращий
Corevalue

Оксана Якимів, головний бухгалтер

Я працюю тут з лютого 2017-го року. Уже майже рік. Мені було цікаво спробувати себе в такій сфері, бо тут працює чимало людей з доволі високим рівнем IQ, мені цікаво було серед таких людей перебувати і самій розвиватись. Середовище, яке в нас є на роботі - дуже до вподоби. Не дивлячись на те, що компанія доволі велика - атмосфера доволі домашня у нас.

Мій перший досвід роботи був у державній структурі. Ці дві сфери - не порівняти, у нас в компанії дуже чітко виражена взаємоповага один до одного, немає конфліктів навіть на якомусь буденному рівні. Також є можливість розвитку, змога відвідувати різні події, які організовують, ходити на навчальні курси. Я навіть зараз думаю, можливо, вивчатиму ще щось і опановуватиму й нову професію. Компанія навіть заохочує горизонтальну ротацію працівників. Мені ще було дуже цікаво відвідувати різні семінари, наприклад, з маркетингу, які у нас організовували. Адже якщо ти працюєш в компанії - цікаво знати, чим займається компанія, а не виконувати лише одну свою роль. 

На роботу їжджу на авто, та й працюю недалеко. Компанія забезпечує безкоштовними паркомісцями, тож це дуже зручно.

Тут комфортно: за увесь час не було жодного мого прохання, яке б не було погоджено керівником.

Що цікаво, в нас абсолютно немає гендерної, чи вікової дискримінації: приходиш на кухню і спілкуєшся з набагато молодшими хлопцями і дівчатами на одному рівні, як колеги. Дуже приємно в такій класній атмосфері. 

Зараз читають