LVIV.COM

Праця у фортеці RocketRoute – чий офіс кращий

Ділися або не палися

Праця у фортеці RocketRoute - чий офіс кращий
Лілія Матвіїв

Середньовічна фортеця у затишному парку та комфортне розташування - хотіли би попрацювати у тиші дерев? Продовжуємо серію оглядів офісів ІТ-компаній Львова. Сьогодні розкажемо про 

RocketRoute

roket2

Ця продуктова компанія працює для сфери авіації. Програмне забезпечення розробляють не для пасажирів, а для пілотів. RocketRoute формує навігацію, планування, повну підтримку при здійсненні перельоту. Клієнтура дуже різноманітна: є приватні, бізнес-корпоративні перельоти, великі авіалінії, а також поліція і пошуково-рятувальні служби.

Заснували фірму британці у 2009 році. Зараз тут працює 94 людини. Технічних спеціалістів - майже 60%.

img_0852-min
roket4
img_0887-min-min
RocketRoute

Умови

Офіс розташований в цитаделі на вул. Грабовського, 11, і має загальну площу 585,1 кв. м.

Для Британії, яка суворо дотримується законів щодо пам’яток архітектури, винайняти офіс у фортеці - щось нечуване. Тому коли випала нагода зробити це у Львові, - рішення прийняли одразу.

img_0848-min-min
img_0850-min
img_0857-min
img_0841-min
img_0920-min-min

Два мітинг-руми - на 12 і 25 людей.

img_0833
img_0842

Є домовленість з двома кейтерінговими компаніями, які привозять ланчі. Кожен працівник безкоштовно може вибрати з меню, що йому до вподоби. Є й доволі широке меню для вегетаріанців.

Обіди привозять зазвичай о 12 - 13 годині. Ланчбокси пронумеровані та прописані для кожного.

Крім того, є звичайна кухня, в якій - холодильник, мікрохвильова піч, тостер, чайник, морозильна камера, кавоварка.

img_0844
img_0845
img_0846
img_0847
img_0873
img_0862

Паркінг - навколо Цитаделі всюди. Охорони немає, але є камери спостереження. На велостоянці велосипедів, щоправда, негусто. Але й людей на двоколісних чомусь їздить сюди небагато, тож місця вистачає всім.

Тут люблять піца-суші day. Щочетверга кожен працівник може замовити собі піцу або суші коштом компанії. У теплі пори року виходять з наїдками у парк і насолоджуються пікніком.

На трьох поверхах фортеці людей розсадили по тімах - девелопери окремо, саппорт окремо, дата-підтримка - теж. Ейчари мають кабінет біля мітинг-румів.

img_0863
img_0904
img_0878
img_0883-min

Душової немає.

Цього року всі проголосували за ідею з мовними курсами. Працівники на RocketRoute мають доволі високий рівень англійської, оскільки спілкуються з британцями, але покращувати іноземну все ж прагнуть.

Спортзалу теж немає. Як і настільного тенісу чи футболу. Офіси розташовані по всій будівлі Цитаделі, тож дозволити собі шуміти так сильно, як заманеться, працівники не можуть. Проте організовують собі різноманітні вилазки та івенти, а також грають в настільні ігри.

img_0914-min
img_0881-min
img_0869
img_0905
img_0871-min-min
img_0895-min

“Добре, що не шкодують грошей на комфорт працівників. Мені потрібно було writebord - його принесли. Я хотіла працювати за маком - привезли мак. Потрібно було проектор - купили. Навіть paper cups - вони не всюди є, а мати такі горнята приємно.

Подобається новий ремонт та зелені великі вазони, люблю, коли так стильно все виглядає.”

Маряна Солоп, QA Lead

“Я тут впилюю нові фічі, як у нас кажуть, розвиваю і вдосконалюю наш основний проект. І мій життєвий досвід каже, що програмувати можна навіть на колінах. Але працювати саме в цьому офісі хочеться через те, що результат нашої роботи впливає на реальних людей. Софт для авіації - це не соцмережа пообмінюватися лайками і фоточками. Це додаток, який навіть рятує життя людей. Відчуваєш себе потрібним.

Офіс прикольний. Фортеця - в облогу нас не візьмуть...

Добре, що підняли питання про кімнату відпочинку, з’явилися м’які диванчики. Ще б великий екран і якусь приставочку - X-box, Sony PlayStation.”

Костя Білик, Senior Developer

img_0896-min
Зараз читають