Маленька Голландія з великим простором на Symphony Solutions – чий офіс кращий

Корова на стелі та професійні баріста, спів птахів та затишні зелені дворики, а ще - неймовірно багато місця! Сьогодні у нашій серії оглядів офісів ІТ-компаній Львова -

Symphony Solutions

 

Компанію, головні офіси якої розташовані в Амстердамі та у Львові, заснували у 2008 році.

Тут займаються комбіноваминими проектами - аутсорс і аутстаф. У львівському офісі працює близько 300 фахівців. З них - понад 80% технічних спеціалістів.

Півтора року тому переїхали в триповерховий офіс на вул. Науковій 2-Б. Загальна площа - майже 2800 кв м. За основу дизайну взяли нідерландське село Заансе Сханс.

Умови

Перед офісом відкритий автомобільний паркінг та велопарковка.

Робочі приміщення тут — це великі оупен-спейси. Весь перший поверх займає релакс-зона: Symphony Park, де чути навіть спів птахів, Old Amsterdam Café і Wellness Zone, де можна навіть зробити собі манікюр. Сюди також входить масажна кімната, кімната для йоги, де іноді грають в теніс, та кімната для малюків.

Працює відділ іноземних мов, де можна вивчати англійську, німецьку, польську. Були також опції вивчення японської, данської, іспанської - з ініціативи працівників.

Є барна стійка, за якою працюють дві баріста. Можна замовити каву, чай, фреші.

Для всіх працівників пропонують безкоштовні сніданки. Працює карткова система безготівкового розрахунку. Обіди безкоштовні теж.

Якщо ж хтось приніс їжу з собою - є кухня. Тут два холодильники, дві мікрохвильові пічки, кавовий апарат, чайник.

Є дві чоловічі та дві жіночі душові кабінки, оскільки в компанії можна займатись різними фізичними вправами. Для дівчат та хлопців - по окремій роздягалці, яка переходить в душ.

Для нарад та дзвінків - 15 мітинг-румів. Кожен облаштований, як окремий маленький будиночок, в якому, є все необхідне для продуктивної роботи: екран, лампи, клавіатура. Світла теж достатньо. Кожна кімната має певний стиль. Спеціально з Голландії для декору мітинг-румів привезли антикварні речі, картини, аксесуари чи навіть шпалери, щоб відтворити атмосферу.

Окрім них, є два великих тренінг-руми, облаштовані, як зелений ліс.

Саме через велику площу в компанії часто проходять зовнішні івенти. Запрошують спікерів для обміну досвідом. “Симфонійці” охоче відгукуються на ініціативи, які несуть нові знання.

Дуже люблять тут так звану casual Friday. Щоп’ятниці з 18 години компанія забезпечує напої, наїдки, снеки, фрукти. Тож можна неформально поспілкуватися не тільки в межах своєї команди, а й познайомитися з людьми, які працюють в компанії.

Раз на місяць закладають трохи більший бюджет на Grand casual Friday, де вже може бути певна корпоративна програма. Часто люди після цього грають в настільні ігри або разом йдуть на фільм, щоб гарно завершити робочий тиждень.

“Тут комфортно для ока, заспокоює зелений колір навколо. Важливо, щоб було свіже повітря, тому зараз у нас налагоджують добру вентиляційну систему. Це корисно для постійної розумової праці.

Найбільше мені подобається гнучкість процесів - від графіку до рівня розвитку. Так ми здійснили мрію нашого власника - створити команію, в якій би люди були достатньо самокеровані. На Заході це дуже круто, а в нас лише впроваджується.”

Ольга Тимощук, Рroject Coordinator

➤ У Львові зароджується нова професія «Пивний майстер» – встигни подати резюме