Спецпроекти

Магічні люди та дизайнерський простір на TechMagic – чий офіс кращий

Ця молода та яскрава компанія ось уже два роки поспіль входить у топ-10 найкращих ІТ-роботодавців у Львові. За доволі короткий час тут з'явилось понад 80 професіоналів та два бізнес-представництва у Сан-Франциско і Бостоні. Але головне, що відразу помітно - невидима магія, якою пронизаний кожен кутик кожної кімнати цього офісу - тут тобі допомогли, тут чути веселий сміх. Мимоволі сам починаєш усміхатися. Як працюється у 

TechMagic?

Компанія спеціалізується на розробці  web- (JavaScript) та mobile- (IOS, Android) додатків і працює переважно зі стартапами. Зокрема, розробляє стартапи для замовників з Кремнієвої Долини та Британії. Були проекти і з Арабських Еміратів та Європи. Деякі з них навіть залучили інвестиції на суму $10, 3 млн.

Серед розробок компанії є fintech-аплікації, фітнес-трекери та чимало цікавих продуктів.

Працюють тут з технологіями iOS, Android, Node.js, Angular.js, Salesforce.

Більшість проектів пишуть, закладаючи власні архітектурні рішення.

 

TechMagic - експерт в ніші Mobile та MEAN stack технологій. Це означає, що ми беремо в роботу лише ті проекти, які відповідають нашим критеріям.

"Клієнтові завжди краще працювати зі спеціалізованою компанією, а не обирати ту, котра займається величезним спектром послуг", - наголошують у компанії.

Ще один бенефіт - завдяки такому чіткому профільному фокусу сюди залучають спільноту справжніх фахівців. Це ком'юніті людей, які займаються одною справою, можуть чогось одне одного навчити, подискутувати, побрейнштормити. Рекрутери підбирають людей так, щоб не розбалансувати внутрішню ситуацію у колективі, а лише зміцнити компанію. Збудувати справжню корпоративну культуру. Для цього іноді місяцями шукають саме "ту" людину на необхідну вакансію.

Заснували компанію 1 червня 2014 року. Співзасновників троє - усі завжди в офісі на фултаймі. З керівництвом можна попити кави на кухні, оперативно вирішити щось, все максимально просто.

Умови

З понад 80-ти працівників у компанії - 60 технічних спеціалістів. Мають наміри влітку дорости до сотні фахівців загалом.

Офіс розташований за адресою вул.Героїв УПА, 73-А, його площа - 1300 кв м.

Поруч - багато кафе: "А ля мінут", "Вишиванка", "Смачні сезони", "Nota Bene", "Chicago Pizza".

Працює безкоштовний паркінг.

Робочий графік гнучкий. В офіс приходять переважно до 11 години, бо є багато командної роботи.

У компанії - 6 мітинг-румів і один конференц-хол, в якому часто проводять як внутрішні заходи, так і хостять зовнішні івенти (на технічні та нетехнічні теми - про маркетинг, стартапи, подорожі і т.д).

Також є душова.

На кухні в компанії - дві мікрохвильові печі, два холодильники, тостер, дві кавомашини, фреш-бар і телевізор. До слова, над оформленням інтер'єру працювали відомі львівські дизайнери Ростислав Сороковий та Іра Гуменчук.

В кухні - весело, гамірно, точаться різні балачки, грає музика. А ще дуже цікаво розташовані горнятка - всі висять вертикально на великій дошці, і на кожному - своя окрема цитата і підпис власника.

Бенефіти і висновки

У компанії переважають спеціалісти рівнів Middle (50%) та Senior (30%), які діляться знаннями та досвідом з тими, хто лише починає свій шлях в ІТ.

До прикладу, минулого року запустили свої курси з JavaScript. Співробітники проводили лекції з програмування, допомагали студентам розробити перший навчальний проект. Трьох найкращих випускників запросили на роботу, вони працюють у компанії досі.

У травні-червні цього року такий Java Script training center планують запустити знову.

Також тут дуже хороший рейтинг серед клієнтів, які рекомендують компанію потім і своїм бізнес-партнерам.

У першу чергу - завдяки правильно підібраним людям, які люблять свою справу. Для кожного тут існує можливість швидкого професійного росту, динамічні проекти та найновіші технології, а менеджмент відкритий до ідей.

Навчилися у компанії також чимало на помилках. Приміром, спочатку приходили замовники, які запускали свій перший стартап. Подекуди це був side project для клієнта, який не виділяв на проект повний робочий день. Це виявилось не дуже ефективно.

Тепер обов'язковою умовою є CTO (технічний директор) зі сторони клієнта.

Фан

Великі корпоративи TechMagic проводить двічі на рік. Один - новорічний, який переважно святкують у Львові. А інший - День компанії у червні, коли виїжджають на природу. Їздили вже і в "Шервуд" біля Городка, і в Карпати.

Крім того, кожної останньої п'ятниці місяця святкують дні народження - з піцою та напоями.

І традиційно бавляться тут в настільні ігри та стрибають в тенісній кімнаті.

 

"Подобається, що компанія дає необмежені можливості для розвитку - як технічні скіли можна розвивати, так і софт. При бажанні може оплатити профільні курси.

Подобається стек, з яким компанія працює. Я вже півтора року на своєму проекті, зараз він дуже розвивається. Це круто, як і те, що кожен розробник і QA спілкується напряму з замовником.

Розташування офісу зручне. Спочатку ми були в центрі, але зараз тут усім вистачає місця. Щоправда, у будівлі є люди з інших компаній, і мені, як водію, хотілося б більше зручностей з паркуванням".

Артем Архіпов, TeamLead

 

"Конкретно в моєму випадку найбільше подобається можливість кар'єрного росту. Я перейшла з посади QA в iOS development. Мені завжди була цікава розробка, тож вирішила спробувати себе в іншому напрямі. Це була суміш самостійного навчання і потім менторства в компанії.

Також подобається спостерігати за ростом компанії - від зовсім маленької до більшої. Доїжджати, щоправда, сюди не дуже зручно.

Класно те, що в нас є бібліотека, це дуже хороша фішка. Дуже багато читають, книги сучасні".

 

Ірина Пастухова, iOS developer

 

Фото Juliya Low та з архіву компанії

Хочеш, щоб і в твій офіс завітали?

Пиши листа на yourmediabro@gmail.com з темою листа "Чий_офіс_кращий" і з тобою одразу вийде на зв'язок один з учасників нашої команди.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах