LVIV.COM

Лаконізм та інновації на SoftServe – чий офіс кращий

Ділися або не палися

Лаконізм та інновації на SoftServe - чий офіс кращий
Лілія Матвіїв

Коли говориш про Львів та ІТ - зразу згадуєш SoftServe, коли згадуєш SoftServe - маєш на увазі Львів. Якісь такі перші асоціації виникають ось уже 23 роки, коли мова йде про цю ІТ-компанію, яка спеціалізується на розробці софту та консультаційних послугах. А "теорія шести рукостискань" тут працює, як ніколи: майже кожен має друга, який чекінився у спортзалі компанії, ходив сюди на курси, чи тут працює. Як, власне, тут працюється?

SoftServe

SoftServe – українська ІТ-компанія, яка є експортером рішень з цифрової трансформації бізнесу та надає послуги з розробки програмного забезпечення і консалтингу у сферах experience design, Big Data, Internet of Things, security тощо.

Заснували її у Львові у 1993-му році.

SoftServe
SoftServe
SoftServe

Компанія співпрацює і з великими світовими корпораціями, і з перспективними стартапами. Клієнтами SoftServe сьогодні є IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, SolarWinds, Spillman Technologies, Zilliant, Pearson та багато інших глобальних компаній з головними офісами у США та країнах ЄС.

SoftServe
SoftServe

Загалом у компанії працює близько 4500 людей, з них 3427 - технічні спеціалісти.

У Львові розташований європейський головний офіс та найбільший розробницький центр (2706 працівників).

SoftServe
SoftServe
SoftServe
SoftServe
SoftServe

Головний офіс компанії (HQ) - на вулиці Садовій, 2-А. Він має площу - 6146 м. кв.

Загалом, крім цього у Львові є ще п'ять офісів SoftServe.

SoftServe

Умови

У приміщенні головного офісу на першому поверсі є кафе.

Також є безкоштовний паркінг для автомобілів на 100 місць.

Паркінг для велосипедів може умістити 50 "двоколісних".

SoftServe
SoftServe

Душові - неймовірно акуратні. 

Серед розваг - більярд, настільний теніс та футбол, xBox. З самого ранку тут можна зустріти людей, які прийшли позайматися в залі, чи повчити іноземну мову на курсах від компанії.

Для працівників також організовують корпоративні курси танців - сальси та танго, а ще - спортивні секції.

SoftServe також влаштовує для своїх фахівців гучні та тематичні корпоративи. Зокрема, на День компанії та на Новий рік.

SoftServe
SoftServe
SoftServe
SoftServe
SoftServe
SoftServe
SoftServe

На кухні - крім усього традиційного та чаю-кави-спецій, ще чимало холодильників, мікрохвильових пічок, фільтрів для води. Місця не те, щоб дуже багато, проте - усім вистачає. А щоб люди з вищих поверхів почувалися так, як і їхні сусіди з нижчих - усі кухні облаштовані приблизно однаково.

Двічі на тиждень сюди привозять печиво та фрукти.

SoftServe
SoftServe

У головному офісі SoftServe - 24 мітинг-руми. Цікаво й те, що тут є кімнати, які можна зарезервувати собі та працювати індивідуально, чи проводити тім-білдинги.

Компанія також проводить екскурсії для шкіл, різноманітні заходи у конференц-холі.

Графік роботи - гнучкий, як усюди.

SoftServe
SoftServe
SoftServe
SoftServe
SoftServe
SoftServe

У одному з таких "гест-румів" ми зібралися, щоб поговорити з працівниками про те, що їм подобається та не подобається у компанії, та що б хотілось змінити. Прийшли і джуніори, і досвідченіші девелопери, і scrum masters. Дівчата радо діляться своїми фідбеками.

Наприклад, комусь подобається те, що SoftServe дає хорошу систему знижок у Львові у магазинах для своїх працівників. Комусь на кухні бракує йогуртів. Також подобаються хороші подарунки від компанії і корпоративи. Чимало говорять і про відкритість, коли немає чіткої ієрархії, а є ставлення до кожного передовсім, як до особистості. І ти можеш навіть написати генеральному директору у скайпі.

Хлопці ж зауважують те, що бракує зволожувачів повітря на таке велике приміщення. Але загалом задоволені усі - і зручністю, і простором, якого нікому не бракує. 

Лаконізм та інновації на SoftServe – чий офіс кращий
SoftServe
SoftServe
SoftServe
Зараз читають