Спецпроекти

Космічні простори на GlobalLogic – чий офіс кращий

Заходячи сюди, ви немов потрапляєте на борт космічного корабля: стіни з розписами, мітинг-руми у вигляді культових фільмів та ігор, гігантські коридори з переходами та перепустками, а ще - шахи, книги, кольори… Чим тільки не дивує

GlobalLogic!

Ця міжнародна R&D-компанія зі штаб-квартирою у США надає послуги з розробки цифрових програмних продуктів для різних індустрій. Це і медіа, і телекомунікації, і медична та фінансова сфери, а також автомобільна промисловість, роздрібна торгівля та чимало іншого.

GlobalLogic заснували у 2006 році, тобто більше 10 років тому.

Проте, декілька компаній, які свого часу GlobalLogic перетворила на свої центри розробки, працюють в Україні значно довше. Наприклад, Interobject, яка стала частиною GlobalLogic у 2008 році, заснували у Львові ще у 2000-му.

Зараз компанія співпрацює з понад 11 тисячами спеціалістів та має центри розробки і офіси у більш, ніж десяти країнах світу. Зокрема, в Аргентині, Великобританії, Індії, Ізраїлі, Німеччині, Польщі, Словаччині, США, Хорватії, Україні, Чилі та Швеції.

В Україні GlobalLogic входить до п’ятірки найбільших IT-компаній.

Серед клієнтів компанії - Avid (рішення для медіасфери, створення музики, кіно та телебачення), Harmonic (рішення для телекомпаній), SmartTech (рішення для сфери освіти), Magisto (одна із найбільш інноваційних ізраїльських компаній, що створила сервіс монтажу якісних та цікавих відео), Instabeat (революційний спортивний трекер для плавців) та багато інших.

Сьогодні у львівському офісі компанії - вже понад 600 фахівців, переважна більшість яких є технічними спеціалістами. Для порівняння: у київському — майже 1600, у харківському - більше 500.

Офіс вдало розташований неподалік центру та поблизу залізничного вокзалу на вул. Шептицьких, 26. Компанія займає всі корпуси бізнес-центру.

Умови

Офіс відкритий 24/7, тож фахівці можуть планувати співпрацю з замовниками, незважаючи на різницю в часі.

Робочі години рецепції — з 9.00 до 18.00. Але загалом у компанії цінують якість виконаних завдань, а не кількість годин перебування в офісі.

GlobalLogic має 16 мітинг-румів. В кожного з них унікальний дизайн. Серед улюблених у компанії — кімнати в стилі “Зоряних воєн” та комп’ютерних ігор.

У дворику - декілька безкоштовних паркомісць. На території бізнес-центру також є зручна велостоянка.

Є дві душові кабіни в офісному спортзалі та ще одна - в одному з корпусів. Також в офісі є власний великий спортзал. Крім занять спортом, компанія заохочує фахівців до здорового способу життя, підтримуючи їх захоплення бігом та участь у міських марафонах, відвідування басейну.

Кожна кухня в GlobalLogic має стильний дизайн та унікальне оформлення. Є кухні у різних стилях, зокрема - ретро, подорожі, німецьке та китайське оформлення, фруктовий сад, зелений ліс, Голлівуд, каюти корабля, бібліотеки.

З техніки тут - холодильники, кавоварки, мікрохвильові печі, чайники та посудомийні машини.

Крім того, на одній з кухонь можна зробити гарячий поп-корн, а в літній період - квас із апаратів.

У дворику компанії також працює їдальня “Коло Смаку”, яка пропонує сніданки та обіди. Придбати обіди можна і на п’ятому поверсі правого крила бізнес-центру у великій кухні, а на другому поверсі цього ж корпусу є кафе з кавовими та фруктовими напоями і солодощами.

Також на території офісу практично на кожному поверсі стоять холодильники з продуктами від різних постачальників.

Чимало команд на проектах разом проводять вільний час — вирушають на спільні тімбілдинги, спортивні та святкові події.

А у внутрішньому дворику в хорошу погоду влаштовують різні вечірки - сангрія-паті влітку чи Oktoberfest восени. На цьому заході торік поставили справжні ятки з пивом, німецькими ковбасками та казаном на вогні.

"Мені найбільше подобається в компанії те, що ініціативу керівництво сприймає дуже позитивно. Дають фінансування, ніхто не заважає працювати. Коли я прийшов і побачив потребу в певній тулзі для полегшення роботи на проектах - через місяць це запустили. Навіть були випадки, коли до мене приходили директори зі словами: "Маю такий бюджет - якщо маєш якусь ідею, то давай це втілимо."

Подобається те, що люди дбайливо ставляться до свого часу і не витрачають його на мітинги, наприклад, якщо таск можна вирішити кількома кліками у скайпі.

Цього року хотілося, можливо, приділяти би більше часу сім'ї."

Віталій Мельник, Engineering Manager

Фото Juliya Low

➤ Як це – їздити на електромобілі? Власний досвід