В гостях у Innocode – чий офіс кращий?

Корова на стелі, чи старовинна фортеця з парком? Йога та професійні баріста, чи барбекю з виглядом на дахи нічного міста? Які найкреативніші простори ховаються за стінами звичайних будинків? Ми започатковуємо серію оглядів львівських ІТ-компаній. Зазирніть за лаштунки офісного життя та оберіть, де найкраще себе почували б саме ви. Починаємо з 

Innocode

Компанія працює на ринку Норвегії. Спеціалізація - медіа, телеканали, газети. Саме тому в них на ресепшн стоїть мила друкарська машинка. “Іннокотики”, як вони себе називають, розробляють продукти для локальних газет. Зокрема, співпрацюють з Budstikka, Fosna-Folket, з кількома виданнями концерну A-media.

Заснували Innocode у квітні 2010 року. Сьогодні тут працює 26 людей, з них - 25 технічних спеціалістів. Єдина “не технічна” людина - івент-менеджер, невдовзі також буде новий операційний директор. 

Умови

Офіс розташований в бізнес-центрі на вул. Героїв УПА, 72. Площа - 330 кв м.

Суп на кухні не звариш - плити немає.

Холодильник, мікрохвильова піч, блендер, шейкер, вафельниця, гриль, електрошашличниця. Багато фруктів.

Є душова кабіна.

З розваг - шведська стінка з турніком, настільний теніс, футбол.

Оскільки в компанії багато музикантів - стоїть гітара, бас-гітара, барабани.

Є столи, за якими можна працювати стоячи. Іноді замість того, щоб купувати дорогі writebord’и - темним кольором фарбують стіну, ставлять зверху оргскло, і тоді білими маркерами по ньому пишуть. Або фарбою, по якій можна писати крейдою, розмальовують фрагмент стіни.

Мітинг-румів два. В одному з них почалися зустрічі вже легендарної PivoRak-ком’юніті.

Павло Проців, дизайнер:

“Найбільше подобаються в офісі люди. Вже доволі давно знаємося, в нас є спільні цінності. Роботу сприймаємо більше, як співпрацю друзів, аніж як обов’язок. Я невибагливий до таких речей, як молоко на кухні. Подобається, що в мене дуже гнучкий графік.”

Роман Родич, веб-інженер:

“Зараз деяке перенасичення в офісах: у деяких - дитячі кімнати, кімната з дронами. Але кожен айтішник собі може дозволити купити дрон, десять дронів. Як на мене, в офісі не має бути чогось абсолютно зайвого. У нас саме так - є  все потрібне для роботи, і дизайн інтер’єру не напружує. Подобаються нові речі, що з’являються під наш корпоративний стиль.

Офіс - як машина. Можна купувати собі Феррарі, але це вже буде не просто засіб пересування, а певний імідж. А наш офіс - як Фольксваген: зручний і надійний водночас, ані не суперкласний, ані не занедбаний. Нічого зайвого, нічого не бракує.”  

Як проводити вибухові публічні виступи – 7 порад від Романа Дереги