LVIV.COM

Освітній фонд BrainBasket: навчання ІТ-фахівців в малих українських містах

Освітній фонд BrainBasket: навчання ІТ-фахівців в малих українських містах

Освітній фонд BrainBasket запустив кампанію зі збору коштів на Indiegogo. У фонді прагнуть зібрати $50 000, щоб запустити нову хвилю програми Technology Nation. Цього разу планують навчати ІТ-фахівців у невеликих українських містах.


Гроші, які зберуть в рамках кампанії, витратять на відкриття нових навчальних хабів в невеликих містах України. Якщо вдасться зібрати усі $50 000 – відкриють щонайменше 20 хабів та навчать 1000 нових IT-фахівців за вісім місяців, йдеться в описі кампанії. Також запустять дитячу освітню програму.

За словами керівника фонду Володимира Люльки, суму коштів встановлювали з розрахунку $30 000 – на навчання дорослих і $20 000 – на дітей.

“Собівартість одного випускника Technology Nation – приблизно $20. Однак, це найменший розрахунок для реальної інфраструктури фонду по Україні. Реалістичний розрахунок — $30”, – додав він.

BrainBasket також не планує обмежуватись навчанням лише тисячі “айтішників”, оскільки в малих містах та райцентрах є значно більше людей, зацікавлених в ІТ-освіті. Тому у фонді намагаються пропагувати цей напрямок, незважаючи на інших гравців освітнього ринку.

Освітній фонд BrainBasket виник у квітні 2014 року. У 2015-му з’явилося нове керівництво, а торік вони запустили загальнонаціональну програму Technology Nation, яка має амбітну мету: навчити 40 000 IT-фахівців у рік по всій Україні.

Читайте також:


Зарплати розробників ігор в Україні зросли на 15%

Гарвардський курс з цифрової фотографії з’явився у відкритому доступі

Найбільш активні інвестори та найактуальніші сфери для стартапів за версією Crunchbase

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають