LVIV.COM

У грудні стартують безкоштовні ІТ-курси для дітей зі Львова, Києва та Одеси

У грудні стартують безкоштовні ІТ-курси для дітей зі Львова, Києва та Одеси

Фонд BrainBasket спільно з “Академією Кодування” та компанією Miratech запускають проект безкоштовного IT-навчання дітей віком від 9 до 11 років. В рамках програми вивчатимуть візуальну мову програмування Scratch в ігровій формі.


Перша хвиля стартує з грудня 2016-го до лютого 2017-го. У цей час планують організувати 15 груп і навчити 150 школярів. До кінця року групи запустять ще у десяти обласних центрах. Заняття відбуватимуться після школи у освітніх хабах на базі бібліотек.

brainbasket

Навчальні групи обіцяють відкрити по всій Україні, а також запустити курси для дітей у віці 6-8 років (Scratch Jr) і 11-13 років (Python, HTML/CSS). Програму заснували на британських курсах CodeClub.

Вестимуть заняття ментори Technology Nation, ІТ-волонтери та шкільні вчителі. Уроки проходитимуть українською та російською мовами.

Директор фонду BrainBasket Володимир Люлька зазначив, що така програма сприятиме вирішенню головних викликів українських шкіл зараз — низької мотивації навчання і покращенню рівня розуміння комп’ютерних наук.

Подати заявку на участь у проекті можна за лінком. Специфічних критеріїв відбору немає, головне — бажання вчитися.


Проект Technology Nation вперше запустили торік у грудні. З того часу заявки на участь у програмі подали понад 26 000 людей.

Читайте також:


Як львівський дизайнер змусив увесь світ грати в забавки свого дитинства

Запустили сервіс, через який можна обрати школу для дітей

З’явився перший в Україні онлайн-посібник з медіаграмотності для молоді

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають