LVIV.COM

BioLock від SoftServe увійшов до 65-ти найкращих розробок світу

BioLock від SoftServe увійшов до 65-ти найкращих розробок світу

Система BioLock від львівської компанії SoftServe опинилася серед 65 найперспективніших фіналістів з усього світу на конкурсі інтерактивних інновацій SXSW Interactive Innovation Awards. BioLock ідентифікує водія за допомогою ЕКГ.


soft-serve1

“Після того, як Консультативна рада переглянула сотні заявок, ми обрали 65 фіналістів 2016-го року, які, на нашу думку, є найкращими та найперспективнішими”, – зазначають організатори конкурсу.

Як вже писав Lviv.com, система ідентифікації водія з допомогою ЕКГ витрачає на підтвердження особи водія менш, ніж 30 секунд, з точністю понад 70%. Систему вмонтовують у кермо машини. Спеціальний додаток визначає сигнали ЕКГ й проводить верифікацію користувача на смартфоні.

biolock1

На SXSW Interactive Innovation Awards “SoftServe BioLock” увійшла в п’ятірку найкращих розробок у категорії “Smart Cities”. Її нагородили за інноваційність у екодружній та стабільній енергетиці, транспортуванні та IoT-технологіях.

Судді конкурсу вважають, що цей винахід робить життя в цифровому світі розумнішим, чистішим, екологічнішим і дієвішим.

Василь Милько, R&D директор SoftServe, розповів, що у компанії зараз активно працюють над взаємодією машин і людей.

BioLock від SoftServe увійшов до 65-ти найкращих розробок світу

 

“Ми в компанії давно розуміємо, що персональний комп’ютер зникає, мініатюризуючись і розчиняючись у нашому інтер’єрі, авто, одязі і data-центрах. Інтерфейси стають невидимими. Машини будуть розуміти і відчувати людей все більше, і для цієї взаємодії кнопки, клавіатура, мишка та екран стають непотрібними. За таким принципом ми і розробляли цей продукт”, – наголосив він.

 

 

Як зазначають у SoftServe, у фіналі конкурсу їм було непросто, проте, розробники сподіваються, що цей винахід – внесок у майбутнє.

“Ми конкурували з достойними учасниками. У нас хороший досвід роботи з біосенсорами, штучним інтелектом та вбудованим програмуванням. Тож ми створили цю нову корисну технологію системи BioLock на основі наших вмінь і того, як ми бачимо майбутнє.”

Читайте також:


Java лідирує в рейтингу мов програмування серед українських девелоперів

Рюкзак-кейс Watson від українських стартаперів зібрав на Kickstarter понад $190 тис.

Українка написала книгу з програмування для ІТ-видавництва Packt Publishing

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають