LVIV.COM

Гейтс, Безос та ще 18 інвесторів вкладуть $1 млрд в еко-стартапи

Гейтс, Безос та ще 18 інвесторів вкладуть $1 млрд в еко-стартапи

Серед інвесторів також – знамениті Джек Ма, Вінод Хосла та інші. Венчурний фонд Breakthrough Energy Ventures (BEV) сприятиме розвитку “зелених технологій”, зокрема виробництву відновлюваної енергії, боротьбі з парниковим ефектом, тощо. Творці проекту фінансуватимуть його упродовж найближчих 20 років, пише TechCrunch


Інвестори готові вкладати в технологічні компанії на будь-якій стадії розвитку. Перевагу надаватимуть стартапам в галузі виробництва електроенергії, будівництва будівель та перевезення людей.

Місія фонду: забезпечити всіх у світі доступом до надійної і доступної енергії, а також продуктів харчування, товарів, транспорту та інших послуг без викиду парникових газів.

Через те, що кількість населення світу зростає – збільшується попит на енергоресурси. Тож потрібні технології, які можуть допомогти людям заощадити ці ресурси, вважають інвестори.

Таку ініціативу пробували реалізувати у 2008-му, коли стартапи зі сфери “зелених технологій” активно залучали інвестиції, гранти та кредити. Вони отримали майже $6,1 млрд венчурного капіталу, але закрилися після світової фінансової кризи.

До 2016 року потреба в технологіях, які дозволяють отримати енергію з мінімальним збитком для довкілля, знову зросла. Тож інвестори знову готові вкладати кошти в боротьбу з забрудненням навколишнього середовища і планують зібрати у BEV $30 млрд до 2020 року.

Читайте також:


Чий офіс кращий: маленька Голландія з великим простором на Symphony Solutions

SoftServe створила систему ідентифікації BioLock, яка стежить за здоров’ям водія

Google запустив ресурс на якому можна поекспериментувати з нейронними мережами

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають