Спецпроекти

Apple вибачилась за повільну роботу старих iPhone та знизила ціну заміни батареї

Раніше Lviv.com писав, що користувачі Reddit запідозрили Apple у навмисному зниженні швидкості роботи старих моделей телефонів. Компанія Apple офіційно вибачилася за це у своєму блозі та повідомила, чому варто було так робити.


“Ми ніколи б не робили нічого, щоб навмисно скоротити життя будь-якого продукту Apple або знизити якість клієнтського досвіду, щоб змусити користувачів оновлювати продукти”, – йдеться у блозі компанії.

В компанії пояснили, що акумуляторні батареї хімічно старіють з часом, а їх можливість тримати заряд – слабшає.

Але час і кількість циклів перезарядки – не єдині фактори, що впливають на її роботу. Наприклад, якщо заряджати батарею при високій температурі – вона постаріє швидше. Все це пов’язано з тим, як влаштована робота літій-іонних батарей.

Також стара батарея може гірше витримувати пікові навантаження при низькому заряді, що, у свою чергу, може призводити до раптового відключення пристрою. Тому торік компанія додала в iOS 10.2.1 опцію динамічного контролю роботи деяких компонентів системи, які б запобігали цим раптовим відключенням.

У деяких випадках це призводить до збільшення швидкості завантаження додатків і уповільнення роботи пристрою.

Бонуси

У компанії також наголосили, що ці проблеми вирішуються заміною батареї, тому Apple знизить вартість такої заміни з $ 79 до $ 29 для будь-якого власника iPhone 6 або більш пізніх моделей з січня наступного року. Щоправда, лише для власників офіційних пристроїв.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах