LVIV.COM

Apple вибачилась за повільну роботу старих iPhone та знизила ціну заміни батареї

Apple вибачилась за повільну роботу старих iPhone та знизила ціну заміни батареї

Раніше Lviv.com писав, що користувачі Reddit запідозрили Apple у навмисному зниженні швидкості роботи старих моделей телефонів. Компанія Apple офіційно вибачилася за це у своєму блозі та повідомила, чому варто було так робити.


“Ми ніколи б не робили нічого, щоб навмисно скоротити життя будь-якого продукту Apple або знизити якість клієнтського досвіду, щоб змусити користувачів оновлювати продукти”, – йдеться у блозі компанії.

В компанії пояснили, що акумуляторні батареї хімічно старіють з часом, а їх можливість тримати заряд – слабшає.

Але час і кількість циклів перезарядки – не єдині фактори, що впливають на її роботу. Наприклад, якщо заряджати батарею при високій температурі – вона постаріє швидше. Все це пов’язано з тим, як влаштована робота літій-іонних батарей.

Також стара батарея може гірше витримувати пікові навантаження при низькому заряді, що, у свою чергу, може призводити до раптового відключення пристрою. Тому торік компанія додала в iOS 10.2.1 опцію динамічного контролю роботи деяких компонентів системи, які б запобігали цим раптовим відключенням.

У деяких випадках це призводить до збільшення швидкості завантаження додатків і уповільнення роботи пристрою.

Бонуси

У компанії також наголосили, що ці проблеми вирішуються заміною батареї, тому Apple знизить вартість такої заміни з $ 79 до $ 29 для будь-якого власника iPhone 6 або більш пізніх моделей з січня наступного року. Щоправда, лише для власників офіційних пристроїв.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають