LVIV.COM

Apple навмисно знижує продуктивність старих iPhone

Apple навмисно знижує продуктивність старих iPhone

Користувачі Reddit запідозрили Apple у навмисному зниженні швидкості роботи старих моделей iPhone. Компанія підтвердила цю інформацію в коментарі TechCrunch.


11 грудня користувач Reddit під ніком TeckFire звернув увагу на те, що iPhone 6s зі старою батареєю працює гірше, ніж якщо замінити батарею на нову. Після ряду тестів він прийшов до висновку, що Apple штучно занижує швидкість пристроїв, щоб продовжити роботу на старому акумуляторі. Аналогічні спостереження зробили й інші користувачі iPhone, пише AIN.

Apple 20 грудня офіційно визнала, що навмисно знижує тактову частоту процесорів в старих моделях. У компанії пояснили, що це робиться з метою продовження терміну служби старих пристроїв та щоб надати користувачам кращий досвід із застарілим девайсом.

Заниження швидкості процесорів пояснили особливостями літій-іонних акумуляторів, які швидко втрачають ємність і погано переносять різкі перепади температур. Через це пристрої на старих батареях могли різко вимикатися, щоб захистити електронні компоненти.

«Минулого року ми додали цю функцію для iPhone 6, iPhone 6s і iPhone SE, щоб запобігти мимовільні відключення. Найближчим часом вона з’явиться і на iPhone 7 з виходом оновлення iOS 11.2 », – заявили в компанії.

Активність процесора смартфона обмежують, щоб йому не було потрібно багато енергії. При цьому зниження продуктивності для користувача як правило не помітне, зазначає TechCrunch.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають