LVIV.COM

ОС Android вперше випередила Windows за популярністю у світі

ОС Android вперше випередила Windows за популярністю у світі

Вперше в історії мобільна операційна система Android випередила Windows за популярністю серед інтернет-користувачів. 


Згідно з даними незалежної аналітичної компанії StatCounter, у березні користувачі цієї мобільної ОС проявили 37,93% активності. Показник Windows за цей період – 37,91%.

StatCounter проаналізували дані користувачів на двох з половиною мільйонів веб-сайтів, які генерують понад 15 мільярдів переглядів сторінок на місяць.

android

“Це нова гілка в історії технологій і кінець старої ери. Лідерству Microsoft на ринку ОС, яке компанія утримувала з 1980-х, прийшов кінець. Цей момент також показує серйозний прорив Android, на глобальне користування яким припадало усього 2,4% п’ять років тому”, — зазначив СЕО StatCounter Аодан Каллен.

Windows продовжує переважати серед ОС, встановлених на десктопах і лептопах. У березні цього року частка операційної системи Microsoft в цьому сегменті склала 84%. Але в той час, як продажі ПК падають упродовж останніх п’яти років, продажі смартфонів лише зростають.

os

Таку перевагу Android передовсім забезпечили користувачі на ринках Азії, Африки, Близького Сходу і Латинської Америки.

Дані StatCounter також показують, що найбільше використовують інтернет на мобільних пристроях у Індії (79%), Індонезії (72%), Китаї (57%). Настільні ОС переважають у США (37%), Великобританії (35%) та Німеччині (30%).

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають