LVIV.COM

7 львівських компаній увійшли в ТОП-100 найкращих аутсорсерів світу

7 львівських компаній увійшли в ТОП-100 найкращих аутсорсерів світу

До щорічного рейтингу найкращих аутсорсингових компаній світу потрапили сім компаній зі Львова. У списку The 2017 Global Outsourcing 100 опинилися Ciklum, ELEKS, EPAM Systems, N-iX, Sigma Software, SoftServe та TEAM International Services Inc. Загалом з України в цьому рейтингу – 13 компаній.


Журі проаналізувало їхню роботу за п’ятьма ознаками: розмір та ріст, відгуки клієнтів, нагороди та сертифікати, програми з інновацій та корпоративна соціальна відповідальність.

Міжнародна асоціація IAOP складає цей рейтинг на основі заявок, які аналізує суддівська колегія. Головними критеріями, щоб потрапити сюди, є прибутковість, зростання команди, найкращі проекти, рекомендації замовників, рівень корпоративної соціальної відповідальності та інновації в схемі постачання послуг замовнику.

Деякі компанії потрапили сюди не вперше. Наприклад, ELEKS, SoftServe та TEAM International Services Inc. вже були у ньому упродовж двох минулих років.

“Компанії, які входять до Львівського ІТ Кластеру, отримали міжнародне визнання. Чимало з них потрапляють до цього списку не вперше, що свідчить про довготривалу системну роботу над собою. Нам надзвичайно приємно, що ми щодня працюємо поруч із такими професіоналами”, – прокоментував здобутки СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Серед інших українських компаній, що увійшли до списку найкращих аутсорсерів: Luxoft, Miratech, Intetics, Softjourn, Program-Ace і Softengi.

Повністю рейтинг топ-100 найкращих аутсорсерів світу виглядає так:

it1

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають