LVIV.COM

5 сайтів з фільмами для вивчення англійської мови

5 сайтів з фільмами для вивчення англійської мови

Курси, потім читання, потім розжовування граматики і все заради того, щоб через місяць вже нічого не пам’ятати. Англійська мова вона така – трохи відхилився від курсу і все. Можеш казати «чао», бо як сказати (і написати) «гудбай» ти вже не згадаєш.


Мова потребує постійного тренування. Варто на кілька місяців випасти з життя з англійськими субтитрами і доведеться все починати з самого початку. Але підтримувати і, навіть, покращувати свій рівень мови можна в задоволення. Найпростіший спосіб це робити – дивитись фільми англійською мовою. І щоб твоє бажання не розбилось об прокрастинацію від гіпотетичного пошуку ресурсів, ось ми тобі підкидаємо цілих п’ять сайтів, де можна дивитись кіно мовою оригіналу.

1. Show-english.com

Цей ресурс розробили спеціально для вивчення мови, тому тут все просто і зручно. І навіть субтитри інтерактивні. Тобто варто тобі натиснути незрозуміле слово і сайт сам перекладає його в даному контексті. А потім, в кращих традиціях ЛінгваЛео, ці слова можна буде опрацювати у вправах. Сайт має обмеження: 1 година на добу. Проте в Хромі можна встановити розширення, що знімає цей ліміт.

2. English-films.com

На сайті є багато фільмів, серіалів і навіть мультфільмів. Зручна навігація та дизайн. Тут ви точно не загубитесь.

3. Speechyard.com

Тут краще одразу зареєструватись, тоді відкривається більше додаткових можливостей. Хоч вибір відео на цьому ресусі і не найбільший, проте, як і в першому варіанті, тут можна не лише переглядати відео та читати книги, а й тренувати свій словниковий запас, пропрацьовуючи незнайомі слова через словник із вправами.

4. Kinokiwi.com

Сайт радує великим вибором фільмів та серіалів, що зручно сортувати за жанром та даті. Навіть можна дивитись окремо фільми, що є номінантами на «Оскар». Ну а коли взагалі немає ідей, що подивитись, в нагоді стане окрема підбірка від самого сайту – фільм дня.

5. Baskino.co

На ресурсі залитий великий вибір фільмів в високій якості. Але не надто зручний інтерфейс. Тому початківцю доведеться спочатку вишуковувати позначку «мова оригінал». Ще одна незручність – перед кожним фільмом є аж два прероли. Але загалом сайт підходить для вивчення англійської мови.

Наталя Мойсеєнко LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають