Спецпроекти

5 погодних додатків для Android, які знадобляться вам у листопаді

Швидко перевірити погоду на гаджеті при виході з дому? Ми оглянули кілька програм для Android, які зможуть стати вам у нагоді в холодному листопаді.


Weather Timeline

Weather Timeline точно був би серед лідерів у стилі Material Design. Метеорологічні дані тут виводяться окремими картками, на яких зображено прогноз на кілька годин, дві доби та на наступний тиждень. За лічені хвилини ви навіть можете дізнатися, чи зміниться погода до того часу, коли ви вийдете з роботи.

Карточка змінює колір залежно від погоди, так що лише кинувши оком на дизайн, усе стає зрозуміло. Крім того, з допомогою цього додатку можна дізнатися, яка була погода у минулому. Цей прогноз базується на аналізі архівних даних.

Simple Weather

Додаток не лише клієнтоорієнтований, а й має надзвичайно зручне юзабіліті — за словами розробників, з його допомогою про погоду може дізнатися навіть ваша бабуся. Вдалі іконки, зрозумілі символи та повідомлення у разі різкої зміни температури – все це тут.

Amber Weather

До плюсів Amber Weather можна віднести лаконічність. Завдяки спеціальному оформленню ви можете навіть змінити зовнішній вигляд цього додатку. А ще тут цікавий дизайн віджетів для робочого столу для тих, хто любить дивитися на погоду з монітору компютера.

Температура, швидкість і напрям вітру, вологість, видимість, тиск, опади — вибираєте будь-які опції і встановлюєте.

Weather by AreSimple 

Weather by AreSimple характерна своїм незвичним дизайном. З нею цікаво буде тим, хто любить сам налаштовувати свої інтерфейси та облікові записи. Додаток дозволяє вам власноруч встановлювати період погоди і дні, які вас цікавлять. При цьому програма відображає і сумарні показники за вибраний період, і графіки зміни температури, вологості, хмарності тощо.

Nice Weather

Для любителів “всього і одразу”. Додаток має лише один екран з даними, на якому відображаються графіки температури, швидкості вітру і опадів станом на найближчу добу. Ви можете свайпити по екрану, при цьому залежно від погоди змінюється колір фону та іконка. Все просто і наочно.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах