LVIV.COM

5 найактивніших IT-спільнот Львова

5 найактивніших IT-спільнот Львова

Львівський ІТ Кластер склав список 5 найцікавіших та найактивніших ІТ-спільнот Львова, які допомагають вчитись, вдосконалюватись та обговорювати найновіші тренди. 


Група розробників Google у Львові

Група розробників Google у Львові

Google Developer Group (GDG) – група прихильників сервісів Google, які цікавляться найновішими технологіями, які використовує компанія. Тут проводять локальні мітапи на тематику Android, Web та Cloud технологій, роблять декілька хакатонів. Ціль GDG Lviv – створити простір, в якому програмісти, дизайнери, тестувальники та всі учасники спільноти зможуть ділитися ідеями, новими знахідками та досвідом.

За 5 років існування спільнота провела понад 50 заходів, в яких прийняли участь більше 250 спікерів та тисячі відвідувачів. Дітище спільноти – найбільша конференція в Центральній та Східній Європі, пов’язану з технологіями Google GDG DevFest Ukraine.

Java Lviv

Java Lviv

Java Lviv – група користувачів мови програмування Java, одна з найперших та найактивніших у Львові. Мета групи не лише згуртувати ком’юніті, що дозволяє обмінюватись знаннями та проводити регулярні зустрічі, але й безпосередньо впливати на розвиток самої java. Зокрема, дві людини з київської групи брали участь в розробці нових специфікацій ціє мови програмування.

Angular Lviv Meetup

Angular Lviv Meetup

Angular Lviv Meetup діє вже близько року і нараховує 400 ІТ спеціалістів. Основу мітап-зустрічей складають воркшопи, тобто спільний покроковий кодинг. Організатори стараються залучати до подій не просто спікерів, але тих хто працює з технологією і хоче чимось поділитись з спільнотою.

Lviv RUG #pivorak

Lviv RUG #pivorak

Львівська група прихильників Ruby, Lviv RUG #pivorak діє з 2015 року, до неї входять близько 400 осіб. Щомісяця група проводить мітапи з місцевими та закордонними спікерами, а цього літа випустили своїх перших студентів на безкоштовних курсах по Ruby та RoR. За словами організаторів, Lviv RUG #pivorak – це середовище і платформа для навчання, обміну досвідом, публічних виступів, підтримки і менторства.

IT-HR Club Lviv

IT-HR Club Lviv

IT HR Club Lviv – має на меті підвищити професійний рівень львівських HR-менеджерів. Щомісяця клуб організовує лекції експертів та тематичні воркшопи. Минулого року клуб долучився до LITS, спільно з якою запустив HR School. HR School пропонує наразі такі курси: “Курс ІТ рекрутера” та “HR in IT. Essentials”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають