LVIV.COM

Blockchain, VR, IoT, кібербезпека – як у Львові навчатимуть найсучасніших технологій

Blockchain, VR, IoT, кібербезпека - як у Львові навчатимуть найсучасніших технологій

16-17 березня у Львові відбудеться масштабна конференція D-Tech Space. Тут чекають новаторів, підприємців та ІТ-фахівців, які творять майбутнє, працюючи з найсучаснішими технологіями.


Про конференцію

Організатори прагнуть зібрати разом підприємців у сфері прогресивних технологій, ІТ-фахівців та спільноту, що підтримує ідеї децентралізації.

Ця міжнародна конференція триватиме два дні і буде цікавою для найпрогресивніших людей, інноваторів, підприємців, лідерів думки, візіонерів, інвесторів, футуристів та усіх фанатів технологій, які вже сьогодні змінюють майбутнє.

“Ми створюємо ідеї, які оновлюють наше суспільство, формуючи інформаційну еру і змінюючи всі сфери людського життя”, – йдеться на сайті події.

Blockchain, VR, IoT, кібербезпека - як у Львові навчатимуть найсучасніших технологій

Про що розкажуть?

На учасників чекають доповіді про:

  • Блокчейн
  • Віртуальну та доповнену реальність
  • Штучний інтелект
  • Інтернет речей
  • Дрони
  • Робототехніку
  • 3-D друк
  • Біохакерство
  • Розумні міста.

На вас чекають 12 доповідачів зі всього світу, які поділяться досвідом у сфері експоненційних технологій, інноваційного підприємництва та розкажуть про нові бізнес-моделі, що вже керують ринком завдяки цим технологіям.

Також розкажуть про стартап-міста, стартап-суспільства та індустрії майбутнього.

Blockchain, VR, IoT, кібербезпека - як у Львові навчатимуть найсучасніших технологій

D-Tech Space стане майданчиком для обміну думками та досвідом, познайомить з інвесторами, лідерами галузі та кіберфахівцями.

Формат

Організатори готують виставку стартапів, лаунж з віртуальною реальністю, лабораторію біохакінгу, футуристичну вечірку з виконавцями електронної музики, VIP крипто-вечерю та чимало інших цікавинок. Все це відбуватиметься у FESTrepublic. Очікують понад 500 учасників.

Уже діють знижки для “ранніх пташок”, зареєструватись на подію можна цілодобово.

До речі! Твій бро дарує промокод на 10% знижку на квиточки усіх типів, який ти можеш зазначити на сайті в коментарях: LvivCom.

Як і всі прогресивні інноватори, D-Tech Space приймає гроші майбутнього, а всі, хто придбають квиток за BTC, BCH та ETH отримають знижку 15%.

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають