LVIV.COM

5 пізнавальних must have VR-додатків цієї зими

5 пізнавальних must have VR-додатків цієї зими

Якщо ви хочете урізноманітнити собі різдвяні свята – пропонуємо кілька найновіших освітніх VR-додатків, щоб зануритись в цікаві головоломки.


HELLO MARS

Можна підкорити цю планету з освітнім додатком Hello Mars. Все, що вас чекає під час космічної подорожі, засноване на матеріалах NASA.

JAUNT VR 

Опинитися прямо на сцені під час концерту Пола Маккартні? Відвідати Непал і підкорити Еверест? Запросто. З цим додатком користувачам доступні понад 200 концертів, документальних фільмів, подорожей і спортивних івентів. Відеоконтент 360° дарує ефект повної присутності.

Крім того, додаток абсолютно безкоштовний.

 SUPERHOT VR

Ця гра-шутер ідеальна для любителів гострих відчуттів. Опановуй швидкість реакції і залізну витримку. Графіка гри створює відчуття нескінченності.

OCEAN RIFT

Це перший віртуальний підводний сафарі-парк. Відчуй себе дослідником дельфінів, акул, черепах, морських змій і навіть динозаврів! Всіх тварин створювали на основі штучного інтелекту.

END SPACE VR

Космічний шутер від першої особи для тих, хто завжди мріяв про світ “Зоряних воєн”. Тут опрацювали найдрібніші деталі – обшивку кораблів і їх пошкодження при атаках можна детально розглянути.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають