Спецпроекти

Google запустила три нові додатки для унікальних фото та відео

Компанія Google експериментує з технологіями – випустила відразу три нові додатки для фото і відео. Вони доступні на смартфонах як в iOS App Store, так і в Google Play.


Про це компанія оголосила в своєму блозі Google Research.

Додатки призначені для тестування нових технологій, які зараз розробляють в Google, та які орієнтовані на розпізнавання об’єктів, сегментування людей, алгоритми стилізації, технології кодування та декодування зображень.

Storyboard

Storyboard працює тільки для Android і перетворює ваше відео в односторінкові комікси прямо на вашому пристрої.

Щось схоже було в популярному додатку Prisma. Додаток автоматично вибирає цікаві кадри з ваших відео, а потім видає на одному аркуші, використовуючи один з шести візуальних стилів.

Selfissimo!

Другий додаток призначений для любителів селфі.

Програма створює нову чорно-білу фотографію, як тільки ви перестаєте рухатися в кадрі. В результаті виходить справжнє портфоліо, як після фотосесії. Щоправда, лише ч/б-фото.

Додаток доступний як для iOS, так і для Android.

Scrubbies

Ця програмка призначена винятково для обробки відео. Вона дозволяє легко змінювати швидкість і напрямок відтворення відео для створення неординарних роликів.

Це практичніший додаток за Boomerang, чи Instagram. Google описує цей процес як “scratching it like a D.J”. Scrubbies доступний тільки на iOS.

➤ Як це – їздити на електромобілі? Власний досвід