LVIV.COM

“123456” – найпопулярніший пароль у світі. І не один рік

123456 - найпопулярніший пароль у світі. І не один рік

Спеціалісти Keeper Security проаналізували 10 млн паролів, які стали публічними після витоків даних великих ресурсів. Рейтинг топ-25 найпопулярніших вкотре очолює “123456”, пише AIN.


Цей простий пароль використовували майже 17% користувачів. Найпопулярнішим він був і минулого року в рейтингу від компанії SplashData, яка аналізує мільйони крадених кодів доступу.  У топ-10 ще чотири паролі є його варіаціями. Сім з топ-15 паролів мають шість і менше символів.

"123456" - найпопулярніший пароль у світі. І не один рік

Дехто ж намагався убезпечити інформацію паролями типу “1q2w3e4r” або “123qwe”, однак вони виявились не надто ефективними. “За допомогою словників зловмисники розглядають послідовні варіації символів. У кращому випадку, це затримає їх на кілька секунд”, – стверджує один з авторів дослідження.

Те, що до топу потрапили випадкові комбінації на зразок “18atcskd2w”, експерти з безпеки пояснюють тим, що провайдери погано захищають свої сервіси від спаму. Скоріш за все, такі паролі знову і знову використовують боти, коли реєструють фейкові акаунти на публічних email-сервісах.

Читайте також:


Кияни запустили зручний пошук українських IT-спеціалістів у LinkedIn

Новий вірус масово краде банківські дані зі смартфонів українців: як вберегтися

OLX назвав топ-20 найпопулярніших телефонів серед українців

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають