LVIV.COM

12 травня – лекція Саші Кольцової та День відкритих дверей в Школі журналістики УКУ

12 травня - лекція Саші Кольцової та День відкритих дверей в Школі журналістики УКУ

12 травня в Школі журналістики Українського католицького університету пройде День відкритих дверей та лекція журналістки, продюсерки і громадської діячки Олександри Кольцової «Спілкування як технологія».


Олександра Кольцова – членкиня правління ПАТ «НСТУ». Відповідальна за розважальний напрям діяльності Суспільного. Фронтвумен гурту «Крихітка». Керівниця благодійного фонду «Фундація Дарини Жолдак», що займається популяризацією читання.

У програмі зустрічі також знайомство з викладачами та студентами, презентація магістерської програми з журналістики та інших навчальних проектів школи, відповіді на запитання та екскурсія.

Школа журналістики Українського католицького університету – це розташований у Львові освітній центр, який з 2011 року творить нові можливості для якісних змін особистості і суспільства. Фахова магістерська освіта за сучасною моделлю універсального журналіста поєднується тут із просвітницькими, видавничими, науковими та аналітичними проектами для широкої аудиторії. Мета закладу – виховати покоління професіоналів, які дадуть українським медіа нову якість та демократичні стандарти.

Подія розпочнеться о 10.30 за адресою: Львів, вулиця Хуторівка, 35а, конференц-зал філософсько-богословського факультету Українського католицького університету.

Вхід вільний для всіх охочих.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають