LVIV.COM

Пиво та вініл

When:
27th Квітень 2017 @ 4:06 pm – 29th Квітень 2017 @ 5:06 pm
2017-04-27T16:06:00+03:00
2017-04-29T17:06:00+03:00
Where:
Старознесенська
24-26, вхід з вул. Кордуби, Львів, Lviv oblast, Україна
79000
Пиво та вініл @ Львів | Lviv oblast | Україна

У Львові вперше пройде фестиваль крафтового пива та музики з вінілів.

Вже в квітні, а саме з 27 по 29 число, нова локація індустріального стилю !FESTrepublic запрошує на масштабне свято Craft & Vinyl Festival.

На гостей чекають: майстер-класи пивоварів, звичай но ж дегустації крафтового пива, вулична їжа на будь-який смак. Розважитись можна буде під живі виступи гуртів (кантрі, свінг, рок’н’рол). На даху локації !FESTrepublic пройдуть шалені змагання з нетипового спорту – велосипедного поло.

«Я був на кількох крафтових фестивалях в Україні – в Івано-Франківську, Запоріжжі і Києві. Найважливіше на них – атмосфера і спілкування. Дуже круто коли приїжджають самі ж пивовари і презентують своє пиво. Так мені вдалося познайомитися з маловідомими мікропивоварнями зі всієї України, наприклад з Козятина. І тепер з радістю підтримую контакти з ними.

Дуже добре, що цей фестиваль поєднують з вініловою музикою, єдине, щоб не було так як в Івано-Франківську, коли гучна музика заважала спілкуватись. А ще для мене такі фестивалі хороша нагода зустрітися і «розвіртуалитися» з друзями зі соціальної мережі любителів пива untappd. Важливо, щоб була можливість пробувати пиво невеликими дозами – 100-150 грам, бо так можна познайомитися з більшою кількістю цікавого пива» – розповідає колекціонер пивної атрибутики і смаків Орест Сеньковський.

Тих, хто просто прийде посмакувати пива та поспілкуватись з колегами по «цеху», запрошують відвідати локацію для колекціонерів пивної атрибутики; маркет вінілів від українських магазинів та колекціонерів; порозглядати та пофотографувати унікальні кастумні ровери та машини. Ну а ті, хто вже зовсім лінивий, а бо ж перепив пива, може просто стояти/сидіти/лежати та розглядати 3D-маппінг на муралі.

«Досить цікаво поєднати такі різні тусовки на одній локації. Хочеться відкрити нове круте місце для більшої кількості людей.

Якщо все вийде як ми запланували, то ви будете здивовані багатогранністю локації!FESTrepublic.У Львів’ян просто не залишиться причин нарікати, що у місті нема якісних локацій для концертів чи  відпочинку за межами площі ринок».

І найголовніше! Свято пива і радості життя на подвір’ї нової креативної території міста  !FESTrepublic буде БЕЗКОШТОВНИМ!

Зараз читають
×