LVIV.COM

IТ talk: управління очікуваннями та оцінка бізнес-аналітиків 15.03.

When:
15th Березень 2018 @ 7:00 pm – 9:00 pm
2018-03-15T19:00:00+02:00
2018-03-15T21:00:00+02:00
Where:
ITEAHub
вулиця Героїв УПА
80, Львів, Львівська область, Україна
79000
IТ talk: управління очікуваннями та оцінка бізнес-аналітиків 15.03. @ ITEAHub | Львів | Львівська область | Україна

📍 IТ talk: управління очікуваннями та оцінка бізнес-аналітиків
Зустріч технічної спільноти для бізнес-аналітиків

Програма:

18:30 — 19:00 Реєстрація

19:00 —19:45 Виступ Mariya Popova (українською): “Управління очікуваннями: як зрозуміти, чого від тебе хочуть, і не “продати” те, чого не треба”

Як вчасно зрозуміти, що від нас насправді хочуть? Як правильно поставити запитання про те, а що ж таки ховається за клієнтським “хочу” і як не почати будувати “сферичного коня у вакуумі”?
Ми розглянемо методи виявлення очікувань і на реальних кейсах спробуємо розібратися, коли і що “пішло не туди”, і як цього можна було би уникнути, якби вчасно були виявлені всі зацікавлені сторони та їхні потреби.

19:45 — 20:00 Кавоперерва

20:00 — 20:45 Виступ Денис Гобов (російською): “Досвід побудови системи оцінки кваліфікації бізнес-аналітика”

Оцінка професійної кваліфікації аналітика є непростим завданням із кількох причин.
По-перше, очікування від бізнес-аналітика та спектр виконуваних ним завдань в різних індустріях, компаніях, проектах та фазах проекту істотно відрізняється.
По-друге, будь-яка оцінка, яку ставить людина, суб’єктивна: різні експерти можуть по-різному оцінити професійний рівень кандидата/колеги. А це може стати причиною для непорозумінь та конфліктів.
По-третє, підхід до професійної оцінки з часом може та повинен змінюватись, оскільки змінюються і вимоги до бізнес-аналітиків.

У нашій доповіді ми розповімо про успішний досвід впровадження єдиної системи оцінки професійної компетенції бізнес-аналітиків, котру ми реалізували в DataArt.

📍 Доповідачі:
Марія Попова, Senior Business Analyst. Із 2006 року працює в IT. Пройшла шлях від інженера служби підтримки, розробника та QA до керівника проектів та бізнес-аналітика. Останні 8 років займається аналітикою. Займалася як продуктовою розробкою, так і розробкою в аутсорсі. Вірить у світле майбутнє і те, що немає нічого неможливого для людини з інтелектом. Визнана “Відкриттям року 2017” за версією IT Network BAConAllStars.

Денис Гобов, Senior Business Analyst, співкерівник спільноти BA, DataArt. Вже 15 років працює у системному та бізнес-аналізі. У 2013 та 2016 роках отримав звання «Кращий бізнес-аналітик» за версією Ukrainian IT Awards, а у 2017 став «Бізнес-аналітиком року» за версією IT Network BAConAllStars.
Є Vice President of Professional Development, Kyiv IIBA Chapter. Володар сертифікатів IIBA-CBAP® & IREB®CPRE-FL®& ICP-BVA® & BCS®BAF. Став співавтором сертифікаційної програми від IIBA. Окрім того, кандидат технічних наук та автор курсів із бізнес-аналізу, схвалених IIBA. Працює над розвитком бізнес-аналізу в Україні.

📍Вартість участі — 100 грн. Квитки: https://goo.gl/akZJfw

📍Місце проведення: ITEA Hub, вулиця Героїв УПА, 80, Львів

Зараз читають