LVIV.COM

IТ talk у кіно: Розробка B2B систем. Досвід продакт-менеджера.

When:
21st Березень 2018 @ 7:00 pm – 9:00 pm
2018-03-21T19:00:00+02:00
2018-03-21T21:00:00+02:00
Where:
Планета Кіно
вулиця Під Дубом
7Б, Львів, Львівська область, Україна
79000
IТ talk у кіно: Розробка B2B систем. Досвід продакт-менеджера. @ Планета Кіно | Львів | Львівська область | Україна

Запрошуємо вас на IT talk у «Планету Кіно»! У программі 2 стрічки:
— «Розробка B2B систем. Досвід продакт-менеджера для архітекторів та PM-ів». У головній ролі — Сергей Бережной, Product Solution Architect.
— «Product as a service: survival guide for PM (based on true stories)». У головній ролі — Tetyana Golubyeva, Delivery Manager.

📍 Програма:

18:30 — 19:00 Реєстрація

19:00 —19:50 Виступ Сергей Бережной (російською:): “Розробка B2B систем. Досвід продакт-менеджера для архітекторів та PM-ів”

Дуже мала кількість В2В продуктів може існувати без кастомізації. Адже «продаж такого продукту — це підлаштування під унікальні бізнес-процеси нашої компанії» — це слова будь-якого клієнта, котрому ти хочеш продати свій продукт.

І чомусь про кастомізацію згадують тоді, коли вже прийшов «перший великий клієнт» і вимагає перебудувати половину вашої системи. Тоді архітектор хапається за голову, PM переносить терміни, сейли вимагають «підлаштуватись» (тому що клієнт просить). А насправді це — завдання продакт-менеджера. Саме в обов’язках візіонера лежить підхід до рішення того, ЯК повинна організовуватись кастомізація.

Це рішення буде досить складним. Але ми спробуємо пояснити, які бувають види кастомізації.

Для архітекторів та лідів це стане шпаргалкою того, як це може бути. Для продакт-менеджерів – системою прийняття рішення.

19:50 — 20:05 Кавоперерва

20:05 — 21:00 Виступ Tetyana Golubyeva (українською): “Product as a service: survival guide for PM (based on true stories)”

Ми поговоримо про такі речі, як системність при керуванні проектами типу prooduct as a service. Я розкажу, на що треба звернути увагу, щоб знизити ймовірність провалу, та як будувати команду в такій парадигмі. Ви дізнаєтесь усе, що РМ має знати заздалегідь аби досягти успіху на такому проекті.

📍 Доповідачі:
Сергей Бережной, Product Solution Architect із DAESA (DataArt Cyprus), тренер, доповідач на IT-конференціях. У минулому — менеджер продуктів компані Wargaming, менеджер розробки в аутсорсинг-компаніях Luxoft, GlobalLogic.

Tetyana Golubyeva, Delivery Manager в DataArt Lviv. Більше 13 років в IT, з них більше восьми — в проектному менеджменті. Вважає, що хороший проектний менеджер повинен володіти мистецтвом управління, а саме — створювати унікальні процеси для конкретного проекту на базі існуючих практик, що дасть можливість клієнту зробити продукт успішним. Має більше 14 років досвіду виступів на конференціях та тренінгах.

📍Вартість участі — 100 грн. Квитки: https://goo.gl/ro89Kk

📍Місце проведення: Планета Кіно, ТЦ Форум, вулиця Під Дубом, 7А, Львів

Зараз читають