LVIV.COM

Записаний спокій: 5 альбомів для внутрішніх ландшафтів

Записаний спокій: 5 альбомів для внутрішніх ландшафтів
Ігор Кімарсан
Хворію фантастикою, сюрреалізмом, буддологією та медитацією. Їм книги, ділюся ідеями та розповідаю байки. Виробництво 1984 року.

Коли нам важко, ми втомлені повертаємося додому після роботи або не можемо більше бачити урбаністичних пейзажів навколо без головного болю, на допомогу приходить музика. Під музику можна нарешті почути, як росте душа і вкривається мохом.


Поділюся з вами альбомами різних композиторів у жанрі ambient, в яких їм вдалося зловити тишу. Зловити і не анатомувати при цьому до смерті.

Warning! Ця музика може спричинити філософування, роздуми, смуток, меланхолію, радість, спокій, врівноваженість, заглибленість, зосередженість і перетворення вас на тимчасового інтроверта (або у випадку інтроверта – інтровертнішого інтроверта, а що може бути СТРАШНІШЕ?).

Robert Rich – Vestiges (2016)

Пустеля, тиша, шелест вітру і глибокого сну.

Його музику можете послухати/побачити у фільмі «Atlas Dei» (2007) режисера Деніеля Колвіна.

Brian Eno – Ambient 1: Music for Airports (1978)

Думаю, що планета Земля дякує Браяну Іно за його народження. Це людина, яка змогла відчути усі настрої природи, людини і навіть аеропортів. Якби ця музика грала в українських аеропортах, то навіть МАУ були б добрішими.

Laraaji – Ambient 3: Day of Radiance (1980)

Laraaji Nadabrahmananda – ще один композитор, маловідомий слухачам української естради. Відкритий Браяном Іно, заслужено увійшов у пантеон художників звуком. Слухаємо, танцюємо і потім медитуємо.

Carbon Based Lifeforms – World Of Sleepers (2006)

Музичний дует зі Швеції. Разом із ними можна зануритися під воду, а потім вилетіти у безмір космосу. Якщо я би визначив їхній жанр, то це мультиландшафтність.

Boards of Canada – Music Has the Right to Children (1998)

Цей альбом долає сумніви, що під ambient можна теж танцювати. Інтроверти точно танцюють. Користуючись нагодою передаю привіт фанатам цього дуету. Не депресуйте надто багато!

Кімарсан Ігор LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають