LVIV.COM

ZAPADENSKA CULTURA

ZAPADENSKA CULTURA
Andriy Vovk

“Nedilna Tradition After Church”

ZAPADENSKA CULTURA

Одна з найдавніших традицій жителів західної України. Після служби в церкві всі давно знайомі хлопи і вуйки йдуть на 50 грам до місцевої бакалії. То може бути бар, кафе (рідше ресторан), генделик, ну або на крайняк кіоск, в якому продають на розлив з пластикової тари і де обов’язково має бути “Пріма срібна синя”.

“Na Kavysy do Lvova”

ZAPADENSKA CULTURA

Традиція започаткована із датою появи кави на західній Україні. Різновидів кави є багато! Одним із таких різновидів є кава еКспрессо. Так-так, саме еКспрессо а не еспрессо, адже така кавуся скоро сі готує і п’є в кулуарах львівшького бомонду! Тож як завітаєте до Львова і опинитесь у одному з сотень прекрасних ресторанів міста, не забудьте замовити запашне та неповторне еКспрессо!

«EmiGraciyne»

ZAPADENSKA CULTURA

Еміграція для народу, мабуть, звична річ, особливо, коли йдеться про еміграцію “западенців”, які так люблять свою Матір-Україну, що просто не в змозі бачити її страждання та біди, тому і “змушені” утікати світ за очі. Найпрекраснішою державою для западенців є Польща. То вже така традиція – зробив паспорт, візу і до Польщі на трускавку! Рай на землі небачених чеснот та цвіту чистоти! Вінок блаженства в ореолі всіх благ! Неймовірні перспективи! Збираймо швидше свої манатки, брати і сестри, бо рай вже чекає! Вйо! І за плуги!

«Nedilna Tradition Must Have»

ZAPADENSKA CULTURA

В західноукраїнській традиції так сталося, що гроші та церква тісно пов’язані одне з одним. І особливо гроші номіналом одна або дві гривні. Отак вдягають люди сукенки і краватки, піджаки і мешти і тут мац у кишеню! А там ніц! Йоой! Нема двох гривень, то вже нема чого йти до церкви. Бо як ся будут дивити на мене люди коли паламар підійде з тацьою, вуйко Богдан кине 2 гривні (чи може навіть біше) а я нє!!! Анафема! Тому коли йдеш до церкви, візьми 2 гривні, бо без них в церкві ніяк!!

«Nedilna Tradition»ZAPADENSKA CULTURA

Рисунок виконаний за всіма канонами західної культури. Рука, що вказує на алкоголь, мотивує до вживання спиртної рідини. Елегантні напої та бокали означають не якусь там «п’янку», а культурне споживання, що саме в собі несе вищі моральні інтереси. Вазон з квітами має двозначне тлумачення. З одного боку він дає зрозуміти те, що можна вживати алкоголь в домашніх умовах. А з іншого боку, він наголошує на красу природи вживання, на позитивну енергетику та сонячний фотосинтез споживача рідини. Тоненький стіл несе в собі ідею мінімалізму та необтяжливості людського буття до чогось матеріально-розкішного. Споживачам алкоголю достатньо маленького благого столика для повної нірвани.

 

Vovk Andriy LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають