LVIV.COM

Як позбутися набридлих стосунків через ліжко – 6 антипорад сексологів

Як позбутися набридлих стосунків через ліжко - 6 антипорад сексологів
Зігмунд Фреймут

Бувають такі ситуації, що краще зробити все що завгодно, аби лишень людина від тебе відчепилася. На жаль, таке буває і у стосунках двох людей. Як же в такій ситуації правильно вчинити? Якщо партнер\партнерка ніяк не може зрозуміти, що ваші шляхи мають розійтися? Ось кілька порад.


В ліжку думайте тільки про своє задоволення

Як найшвидше досягайте свого оргазму, а партнер – хай сам здогадується що і як. Хай в першу чергу пам’ятатиме про те, що ви себе любите та поважаєте. Адже всі видання навперебій кричать про те, що треба полюбити себе. Іноді – в прямому сенсі. Допоможіть в досягненні цієї мети своєму партнерові. Хай починає прямо зараз. У ліжку.

Ніяких експериментів!

Доведіть своєму партнеру, що ліжко – це ніяк не лабораторія, де можна хімічити з бажанням та проводити досліди над своїм тілом. Відмовляйтеся змінювати позиції під час сексу та протестуйте проти будь-яких змін. Скажіть, що спокуслива білизна використовується лишень занадто розбещеними людьми і потрібно бути більш стриманим у свої бажаннях.

Або все навпаки

Запропонуйте своєму партнерові чи партнерці втілити в життя все, що прийшло на думку прямо зараз! Спробуйте рольові ігри, і як справжня домашня тваринка деріть шпалери, розбивайте склянки та валяйтеся на робочому ноуті. Можна ще “нашкодити” в капці – але це для відчайдушних екстремалів. Ось такі рольові ігри.

Вся справа в графіках

Доведіть, що ви за регулярне статеве життя! зробіть графік зустрічей, не запізнюйтесь і завжди займайтесь сексом вчасно. Найкраще – по годиннику. Нащо йти на повідку своїх почуттів, коли краще починати кохати по графіку!

Аргументуйте тим, що вчені довели користь регулярного статевого життя. Особливо в певні дні, коли місяць знаходиться в третьому домі, а Сатурн в опозиції до Венери. Найкращий час – з дев’ятої вечора і до одинадцятої, ні на хвилину більше чи менше. Спонтанний прояв кохання зведіть до мінімуму, аргументуючи це тим, що так ви не отримаєте задоволення.

Ніяких прелюдій

навіть не думайте проводити зі своєю половинкою занадто багато часу. Адже ви можете набриднути один одному. Ні в якому разі протягом дня не пишіть коханому чи коханій, як сильно ви їх любите, і що їх чекає ввечері. Ні в якому разі не робіть маленьких приємностей один одному – всю свою пристрасть тримайте до того моменту коли ви опинитеся в ліжку. Згідно з розкладом – і ніяк інакше!

Завжди нарікайте на ваші проблеми

Навіть у ліжку. Щось не до вподоби – скажіть про це партнерові саме в той момент, коли він готовий вас поцілувати. Не забудьте нагадати про всі його недоліки, не тільки в характері, але і в зовнішності. Обов’язково порівняйте з отим симпатичним\симпатичною колегою з роботи. Все це має стати запорукою гарячого сексу. В основному, з сірою речовиною мозку.

Що з цим всім робити?

Всі ці поради стануть у нагоді лишень в тому випадку, якщо ваша любов давно пройшла і ви – неймовірний цинік. Якщо ж дійсно, ви відчуваєте, що в ваших стосунках щось змінилося, і не в кращий бік (або ще гірше, в цих порадах ви впізнали свої нинішні стосунки), то, якщо ви дорожите коханим\коханою треба щось змінювати!

Але не варто використовувати поради друзів та знайомих. Звертайтеся до справжніх професіоналів – сексологів, психологів та коучів, які зберуться у Львові в жовтні на Sex Education UA!

Зігмунд Фреймут LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають