Спецпроекти

“Селфі-палка – передавалка за проїзд” – абсурдні львівські стартапи

Цього разу я вирішив взятися за громадський транспорт Львова. Він давно потребує руки інноватора, і таку руку я йому простягаю сьогодні.

“Шановні пасажири, будьте гонорові!

Не збирайте чужі квитки, а купуйте нові!” 

Цей віршик не дає мені спати. В трамваях я хоч можу розрахуватися телефоном, але в маршрутках… Я там теж хочу бути гоноровим пасажиром, однак боюсь передавати за проїзд… Ці люті обличчя, які дивляться на мене… Але є ідея! Мій новий стартап повинен вирішити одвічну проблему передачі за проїзд!


Селфі-палка – передавалка за проїзд

Проблема:

Ти зайшов у маршрутку і хочеш передати за проїзд не турбуючи людей навколо. Також, ти боїшся передавати людьми, адже не впевнений що гроші дійдуть до водія і не осядуть у чиїсь кишені.

Рішення

Селфі-палка для передачі за проїзд. Вона вирішує щонайменше дві проблеми – ти передаєш за проїзд і в цей момент можеш зробити селфі, яке стане доказом того, що ти – ГОНОРОВИЙ!

Продукт виглядає як людська рука, а отже – не відлякує водія. Він може спокійно керувати колінами, тримаючи в одній руці сігу і каву а іншою брати за проїзд. Ну і звісно не перерве його зв’язок з навколишнім світом крізь хвацько вмонтований між вухом і плечем телефон.

А ще нею зручно показувати посвідчення.

Палка підключається до смартфону, де зберігається статистика.

Місія стартапу

Позбавити людей зайвого стресу і допомогти громадському транспорту заробляти, а отже – перевозити більше людей!

Прибуток

Шалений. Люди купуватимуть навіть просто по-приколу. Але! З появою такої палки я прогнозую зростання надходжень коштів у пластикові стаканчики водіїв на 30%. А це серйозний аргумент для того, щоб найбільш прогресивні перевізники інвестували у мій проект!

Ризики

  • Можна випадково дати комусь по голові (робимо м’який чохол)
  • можеш забути вдома і доведеться повертатись в кам’яний вік і передавати людьми (допилюємо апку, яка тобі пушатиме в телефон щоранку повідомлення “ВІЗЬМИ ПАЛКУ”).
  • Може не вистачити довжини палки (для любителів задніх дверей робимо довші палки XXL)

Висновки

Стартап має усі шанси прожити до впровадження електронного квитка. Але, як то часто буває у Львові, такі речі дуже довго впроваджуються. Якщо що – можна масштабуватися на міста без такого квитка.

Можна допиляти додатковий функціонал на ардуїно, наприклад, рука зможе показувати середній палець. За  додаткові гроші звісно.

Ось як виглядатиме зовнішня реклама.

 

Залишилось придумати назву. Ось кілька варіантів:

  • 4G stick – типу як “4 гривні палка”
  • ПередайStick
  • NaOne – типу “на одного”

Пишіть свої у коменти!

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах