LVIV.COM

“Селфі-палка – передавалка за проїзд” – абсурдні львівські стартапи

Селфі-палка - передавалка за проїзд - абсурдні львівські стартапи
Іван Маск

Цього разу я вирішив взятися за громадський транспорт Львова. Він давно потребує руки інноватора, і таку руку я йому простягаю сьогодні.

“Шановні пасажири, будьте гонорові!

Не збирайте чужі квитки, а купуйте нові!” 

Цей віршик не дає мені спати. В трамваях я хоч можу розрахуватися телефоном, але в маршрутках… Я там теж хочу бути гоноровим пасажиром, однак боюсь передавати за проїзд… Ці люті обличчя, які дивляться на мене… Але є ідея! Мій новий стартап повинен вирішити одвічну проблему передачі за проїзд!


Селфі-палка – передавалка за проїзд

Проблема:

Ти зайшов у маршрутку і хочеш передати за проїзд не турбуючи людей навколо. Також, ти боїшся передавати людьми, адже не впевнений що гроші дійдуть до водія і не осядуть у чиїсь кишені.

Рішення

Селфі-палка для передачі за проїзд. Вона вирішує щонайменше дві проблеми – ти передаєш за проїзд і в цей момент можеш зробити селфі, яке стане доказом того, що ти – ГОНОРОВИЙ!

"Селфі-палка - передавалка за проїзд" - абсурдні львівські стартапи

Продукт виглядає як людська рука, а отже – не відлякує водія. Він може спокійно керувати колінами, тримаючи в одній руці сігу і каву а іншою брати за проїзд. Ну і звісно не перерве його зв’язок з навколишнім світом крізь хвацько вмонтований між вухом і плечем телефон.

А ще нею зручно показувати посвідчення.

Палка підключається до смартфону, де зберігається статистика.

Місія стартапу

Позбавити людей зайвого стресу і допомогти громадському транспорту заробляти, а отже – перевозити більше людей!

Прибуток

Шалений. Люди купуватимуть навіть просто по-приколу. Але! З появою такої палки я прогнозую зростання надходжень коштів у пластикові стаканчики водіїв на 30%. А це серйозний аргумент для того, щоб найбільш прогресивні перевізники інвестували у мій проект!

Ризики

  • Можна випадково дати комусь по голові (робимо м’який чохол)
  • можеш забути вдома і доведеться повертатись в кам’яний вік і передавати людьми (допилюємо апку, яка тобі пушатиме в телефон щоранку повідомлення “ВІЗЬМИ ПАЛКУ”).
  • Може не вистачити довжини палки (для любителів задніх дверей робимо довші палки XXL)

Висновки

Стартап має усі шанси прожити до впровадження електронного квитка. Але, як то часто буває у Львові, такі речі дуже довго впроваджуються. Якщо що – можна масштабуватися на міста без такого квитка.

Можна допиляти додатковий функціонал на ардуїно, наприклад, рука зможе показувати середній палець. За  додаткові гроші звісно.

Ось як виглядатиме зовнішня реклама.

 

"Селфі-палка - передавалка за проїзд" - абсурдні львівські стартапи

Залишилось придумати назву. Ось кілька варіантів:

  • 4G stick – типу як “4 гривні палка”
  • ПередайStick
  • NaOne – типу “на одного”

Пишіть свої у коменти!

Маск Іван LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають