LVIV.COM

Секс по-галицьки і матримоніальні традиції Львова у 2018

Секс по-галицьки і матримоніальні традиції Львова у 2018
Марк Юськів

Споконвіків Львів був столицею сексу. Ну добре, не споконвіків, але доволі давно. Згадайте хоча б пісню “Роксоляна” “Братів Гадюкіних”. Що, не переконав? Вертаємося ще на 30–40 років назад і бачимо одне з найбільших кабаре в Східній Європі. Зараз в цьому будинку Театр Леся Курбаса. На початку 20-го століття тут діяло Casino de Paris. Ще не переконав? Тоді спробуйте згадати скільки лупанаріїв діяло у Львові. А ще краще загугліть. Зрештою, згадайте дідуся Мазоха і його “Венеру в хутрі”. І що б хто там не казав, львів’яни вміли розважатися в ліжку.


Але давайте повернемося в 2018-й і глянемо на сьогоднішні реалії. Ви зауважили, що з кожним роком з сексом стає все тяжче. От хоча-би взяти 2017-й і сексуальні скандали зі знаменитостями, які тягнуться ще досі. Ще й феміністки неподалік ходять маршами мало не кожен день. І, якщо я не помиляюся, під соусом фемінізму, принаймні 3-ї його хвилі, неслася сексуальна свобода жінки. Але де вона? Реальна ситуація показує, що під соусом фемінізму подається асексуальність. Але досить про фемінізм і асексуальність, про це буде в іншому матеріалі. Давайте повернемося до реалій.

А реалії такі, що більшість жінок досі грає в гру “Я не така”, хоча надворі 2018-й рік і сексуальну свободу завдяки феміністкам жінки досягнули. Тому-що не можна розкидатися сексом направо і наліво, і взагалі все треба берегти для “особливого чоловіка”. Принаймні такі твердження пропагують прихильниці “традиційних галицьких цінностей”. І що з того, що хочеться? Немає “особливого чоловіка” — немає сексу. Зате можна сублімувати в інстаграм і, можливо, заманювати потенційного “особливого чоловіка”. А от він побачить 100500 твоїх фоток з надутими губками і пару в купальнику і клюне. Ти ж “не така”, ти ж особлива, тому голі фото  —  Ок, напівголі інстаграмні сторі  —  теж Ок, а от секс ні-ні. Хоча, якщо подивитися, мало хто з “не таких” відважиться на ню-фотосесію. Для цього треба мати хоч якусь сексуальну свободу. Тому з голими фото я трохи перегнув палку. А як же ж Роксоляна “Гадюкіних”, спитаєте ви? А немає Роксоляни, я вам відповім. Роксоляни давно перевелися, або їх просто дуже мало. Добре, що ще є гості зі столиці, які приїжджають пошукати пригод. І білоруски є. Взагалі, зауважую, що киянки завжди вільніші в сексуальному плані. Хоча, я щиро вірю, що ще залишилися істинні Роксоляни у Львові. Ми ж сексуальна столиця, як-не-як.

Але давайте повернемося до “Не Роксолян”. Більшість галичанок шукають партію і бажано повигіднішу. Тому й секс стає предметом торгу. Отримаєш, коли покохаєш. Або коли покажеш, що ти “справжній чоловік” чи то “особливий чоловік”. І взагалі, сподобаєшся батькам, проявиш себе як щедрий інвестор, звозиш в Туреччину і запропонуєш одруження. Ну десь так виглядає стандартна картина. А, ну мусиш ще бути ревним греко-католиком, бо як то ти львів’янин і не греко-католик. Бабця не зрозуміє. Тому, як прихильник “традиційних цінностей” мусиш два рази на рік в церкві з’явитися. На Різдво і на Паску. І обов’язково не забудь доводити “не такій”, що вона особлива, а ти “справжній чоловік”, захисник, майбутній батько дітей і далі по тексту. Захисник чого? Дивану чи потенційного сімейного гніздечка? Тому й чоловікові стає тяжко і він починає бавитися в ігри і оленячі хороводи. Встає на шлях лицемірства, брехні і імітації почуттів. І не факт, що секс буде.

Чогось згадався випадок. Рання весна, пташки співають, сніг зійшов. Ідеальна погода для прогулянки в Стрийському парку і вечері з вином. Діалог виглядав десь так:
– Пішли гуляти?
– Куди?
– В парк Стрийський. Там ж зараз така краса і все починає цвісти.
– Ніколи не горіла бажанням гуляти по парках.
– Не любиш прогулянок на природі?
– Ні.
– А що любиш?
– Як будь яка дівчина квіти люблю.
Серйозно? Ні, мені не жаль квітів і я люблю їх дарувати, а ще більше вибирати, але камон. Це справді смішно. І це було вже, яке побачення. Безрезультатне, як і попередні, та все ж. Тоді я і вирішив, що не хочу бавитися в лицемірство і імітацію почуттів. Смішно дивитися на чоловіків, які приходять на перше побачення з квітами. Це, звісно, мило, проте смішно. Хоча, якщо немає харизми, то шукається замінник. І часто, як би це смішно не було, замінник допомагає. Квіти, гроші, дорогі заклади, автомобілі і далі по тексту. А допомагає, тому що треба вигідну партію. І до сраки почуття, харизма і секс. До сраки твій життєвий досвід, те, що ти об’їздив багато країн і бачив те, чого не може бути. Ібо ти без віника (підкреслюю не букета, зазвичай на перші побачення чуваки беруть віник), а от цей пузань, який свого хріна не бачить на тачці і взагалі дуже й навіть вигідна партія. Так і люди сходяться, трахаються раз на пару тижнів, імітують почуття, імітують ідеальну сім’ю і їм начебто добре. Доки фінансова криза не розлучить їх. Або хтось не піде наліво. Бо скучно.

Але пам’ятаймо про різницю між більшістю львів’янок і європейками. Загалом європейська жінка — це партнерка. В ресторані ви ділите чек навпіл. Вона не буде очікувати подарунків, хоча це приємно, або принаймні знає міру і не очікує віник або нову сумочку кожних пару тижнів. Вона шукає дружбу, хороший секс, а не кам’яну стіну, за якою треба ховатися і не виходити, і на яку можна обпертися. Але європейки теж мають свої особливості. Для початку, хто що б не казав жодна європейка не дорівняється зовнішністю і доглянутістю до наших жінок. Тому, леді, я схиляюся перед вами, за ваші зусилля. А по-друге більшість з них схиблені на кар’єрі. От і маєш тобі секс. Звичайно, я не можу сказати це саме про середземноморські країни. Хто-хто, а на півдні Європи жінки знають, що таке секс. Особливо іспанки і кіпріотки. Тому не бійтеся, коли вас в барі в Барселоні, жінка візьме за руку і поведе за собою. Навіть, якщо ви зі своєю парою. Сексуальні експерименти ніхто не відміняв, та й для стосунків це буває корисним.
З американками ще тяжче. На додаток до схибленості на кар’єрі вас оцінять з точки зору партії ще суворіше, ніж тут. Яка у вас кредитна історія, платіжна спроможність, генетика і так далі. Звичайно, як який штат, але якщо ви вибралися на побачення з американкою тримайте це в голові (про побачення з американками буде окремий пост).

Але повертаємося до чоловіків. Таке враження, що чоловік ослаб, а сексуальний заряд і дія гормонів кудись поділася. Сублімація в фейсбучек, інстаграм красивих жінок і улюблений порноресурс замінила інтерес до живих жінок. Замість того, щоб зібратися піти в бар, познайомитися з кимось і, можливо, знайти собі пригод – чоловік буде сублімувати. Куди поділося бажання знайти пригод з цією незнайомкою в барі? Зате, коли доходить до оцінювання моралі, зразу появляється повно мужиків-моралофагів. Такі судження виникають якраз через сублімацію і відсутність харизми. Тому-що привести себе в форму, почитати книги, набратися життєвого досвіду і зробити хоч мінімальні зусилля, щоб появилася харизма, то тяжко. То не шлях нашого героя. Краще займатися моралізаторством, задрочувати ігри, проперджувати диван і просто деградувати ібо наш герой і так красавчик. І “справжні мужики” такою дурнею не займаються. І взагалі, його полюбить всяка. Так і зустрічаються “Не такі” і “Справжні чоловіки”. А доки не зустрілися, то продовжуть сублімувати. Кожен в своє.

Як писав Буковскі, людина намагається зайняти свій час чимось протягом життя і доки не помре. Секс, звичайно, теж одне з занять. Те ж саме стосується молодих чуваків, які по 4–5 років в стосунках і ще не одружилися. Чоловіки попали в зону комфорту і їх звідти витягне лише розрив. Або вжене в депресію. Кого як.

І взагалі, складається враження, що суспільствто стає асексуальним. Наче ми живемо в новій реальності, де життя імітується, а фейсбук і інстаграм замінив живе спілкування. Ні, я нічого не маю проти інтернету, але відбувається підміна понять. Підміна реальності. Ми забиваємо на речі, які безпосередньо стосуються наших гормонів, наших інстинктів і підмінюємо їх на фейкові речі. А в Галичині ще накладється нюанс під назвою “Ігри в моральність, високодуховність і традиційні цінності”. Ми в центрі культури, де люди фотографують одяг, взуття, їжу. І ця культура накладається на “традиційні галицькі цінності”. Хоча, можливо, їжа і одяг – це новий секс? Невпевнений, бо виплеск гормонів ніхто не відміняв. Можливо, ми просто зациклені на собі і не більше? Чорт його знає.

Пам’ятайте, що секс – це ж весело і класно. Це розслабляє і дає дику і позитивну енергію, яку можна використати для чогось корисного. Секс дає повно натхнення для творчості і відкриття нового. А ще це чудовий привід для розмови, яка навіть збуджує. Навіть, якщо секс був хріновий – це теж привід для розмови, або просто, щоб посміятися. Тому, шановні парафіяни, виповзайте зі своїх схованок і зон комфорту і трахайтеся. Тим більше, що прийшла весна. Амінь.

Марк Юськів LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають