LVIV.COM

Голий зад на фоні пейзажу – новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?)

Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?)
Андрій Іванович

Доки шановна парафія шерить в фейсбуках фотки львівського сміття, у прогресивному світі новий тренд – фоткати свій голий зад на фоні прекрасних пейзажів. І не просто фоткати, але й ділитися фотографіями в Instagram. 

Розпочав тренд акаунт Cheeky Exploits. Тепер фотки своїх голих задів йому надсилають користувачі з цілого світу. У зв’язку з цим пропоную флешмоб, який поєднає корисне з приємним – фоткаємо голі зади на фоні прекрасних пейзажів Львова і відправляємо їм. Може про нас знову напише The Guardian!

Хто за?

Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?) Голий зад на фоні пейзажу - новий тренд в Instagram (чи добереться до Львова?)

Іванович Андрій LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають