Спецпроекти

Львівські чиновники радіють, що потрапили на “Рагулі”

Ти вже мабуть чув/ла, що чиновники з облдержадміністрації запустили соціальну рекламу з класиками української літератури. Шевченко, Франко та інші закликають не порушувати правила дорожнього руху. 


Виглядає все це приблизно так:

Але щось пішло не так і соціальну ініціативу обстібав блог “Рагу.лі”, який пише про український несмак та кіч. І почалося:

 

Відчувши смак крові, Zaxid.net миттєво зв’язався з чиновницею, яка відповідає за цей креатив. Виявляється, потрапити на Рагулі для неї за честь.

«Нас дуже тішить, що на ці зображення звернули увагу багато людей, і зокрема те, що ми потрапили на «Рагу.лі» – охоплення ж більше. Ми робили багато проектів через травматизм на дорозі, але найбільшого ажіотажу викликали саме ці два постери. Вони спеціально створені в такому аматорському форматі – щоб привернути увагу. Ми розуміємо, що ані Шевченко, ані Франко не спонукатимуть водіїв дотримуватися ПДР, але головне – звернути увагу водіїв на цю проблему», сказала вона.

Дивно, що Рагу.лі лише зараз звернули увагу на львівську облраду. Чого лише вартує підсвітка їхньої будівлі. Ідеально лягає в рекламну кампанію Сільпо.

➤ Як це – їздити на електромобілі? Власний досвід