LVIV.COM

Львівські чиновники радіють, що потрапили на “Рагулі”

Львівські чиновники радіють, що потрапили на Рагулі

Ти вже мабуть чув/ла, що чиновники з облдержадміністрації запустили соціальну рекламу з класиками української літератури. Шевченко, Франко та інші закликають не порушувати правила дорожнього руху. 


Виглядає все це приблизно так:

Львівські чиновники радіють, що потрапили на "Рагулі" Львівські чиновники радіють, що потрапили на "Рагулі"

Але щось пішло не так і соціальну ініціативу обстібав блог “Рагу.лі”, який пише про український несмак та кіч. І почалося:

Львівські чиновники радіють, що потрапили на "Рагулі"

Львівські чиновники радіють, що потрапили на "Рагулі"

Львівські чиновники радіють, що потрапили на "Рагулі" Львівські чиновники радіють, що потрапили на "Рагулі"  Львівські чиновники радіють, що потрапили на "Рагулі" Львівські чиновники радіють, що потрапили на "Рагулі"

Відчувши смак крові, Zaxid.net миттєво зв’язався з чиновницею, яка відповідає за цей креатив. Виявляється, потрапити на Рагулі для неї за честь.

«Нас дуже тішить, що на ці зображення звернули увагу багато людей, і зокрема те, що ми потрапили на «Рагу.лі» – охоплення ж більше. Ми робили багато проектів через травматизм на дорозі, але найбільшого ажіотажу викликали саме ці два постери. Вони спеціально створені в такому аматорському форматі – щоб привернути увагу. Ми розуміємо, що ані Шевченко, ані Франко не спонукатимуть водіїв дотримуватися ПДР, але головне – звернути увагу водіїв на цю проблему», сказала вона.

Дивно, що Рагу.лі лише зараз звернули увагу на львівську облраду. Чого лише вартує підсвітка їхньої будівлі. Ідеально лягає в рекламну кампанію Сільпо.Львівські чиновники радіють, що потрапили на "Рагулі"

Львівські чиновники радіють, що потрапили на "Рагулі"

Іванович Андрій LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають