LVIV.COM

Львівська бізнес-школа УКУ рекомендує: як передбачати прагнення покупців?

Львівська бізнес-школа УКУ рекомендує: як передбачати прагнення покупців?
Львівська бізнес школа УКУ
Блог Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). Про бізнес у всіх його аспектах.

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) спільно з Lviv.com вирішила зібрати рекомендації від викладачів, експертів та представників LvBS про те, які книги та чому варто прочитати. Ми рекомендуватимемо бізнес-видання, а також книги для особистого розвитку та натхнення. Отже, розпочинаємо!


Сьогодні розповімо про книгу провідного бізнес-футуролога Адріана Сливоцького, про яку професорка Гарвардської бізнес-школи Розабет Мок Кантерґ каже:

“Мистецтво творення попиту” зачаровує і просвітлює. Це книжка, про яку Ви не знали, що вона Вам потрібна, допоки ви її не прочитали, не полюбили й не виявили, що без неї можете досягати успіху”.

А ось чому прочитати цю книгу рекомендує керівник департаменту Business Development Львівської бізнес-школи УКУ Роксоляна Вороновська:

“В світлі скорого приїзду Адріана Сливоцького в Україну хочу ще раз привернути увагу до його книжки “Demand: creating what people love before they know they want it”. Львівська бізнес-школа УКУ переклала цю книжку майже відразу після виходу під назвою “Мистецтво творення попиту”. Я особисто дарувала цю книжку керівникові оркестру, власниці ательє, власникові хлібопекарні та багатьом іншим, тому що приклади, описані паном Адріаном, з різних сфер, які резонують з дуже різними бізнесами та продуктами.

Це такі успішні кейси, як Nespresso, заходячи в їхній магазин десь за кордоном, відразу розумієш, що має на увазі Сливоцький, описуючи їхню історію успіху. А спочатку компанія Nescafé навіть боялася асоціюватися з цим стартапом в межах своєї корпорації. Чи Kindle, чи Netflix, чи навіть лікарні та оперний театр – всім їм вдалося створити попит, який зачаровує. На основі їхніх історій автор вивів дуже чітку формулу попиту, яку може повторити будь-хто”.

Яка це формула і чи справді можна повторно творити проривний попит – LvBS рекомендує прочитати у цій чудовій книзі!

Адріан Сливоцький – Ph.D., директор компанії “Oliver Wyman”, двічі входив до топ 50 бізнес-мислителів світу та топ 25 бізнес-консультантів. Народився 1951 року в США, американський економіст – син вихідців з Івано-Франківщини. Навчався в Гарвардській Юридичній школі та Гарвардській школі бізнесу. Працював у “Mercer Management Consulting, Inc.”, яка входить до 10-ти найпрестижніших у світі консалтингових компаній. Його книги входили до рейтингу найкращих бізнес-книг Business Week та Financial Times. Консультує компанії зі списку Fortune 500.

5 квітня LvBS запрошує на інтенсив з Адріаном Сливоцьким у Києві “Архітектура бізнес-дизайну”. Дізнатися більше.

Lviv Business School (LvBS) LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають