LVIV.COM

Колажоване “Враження” від сучасного мистецтва з журналів Vogue, Avon та Harper’s Bazaar

Anna Kolisnyk

Якщо ви думаєте, що мої колажі мають якусь концептуальну думку, то я вас розчарую – ні. Я їх роблю просто в кайф, без будь-якого підтексту, це мій антистрес. Не шукайте там сенсу.


Після лінивих вихідних в голові крутились ідеї створити щось на святкову тематику, звичайно, інтерпретовано. Я мала червоно-чорні прінти картохою, зроблені напередодні, які мені нагадували писанки.

IMG 8863 - Колажоване "Враження" від сучасного мистецтва з журналів Vogue, Avon та Harper's Bazaar Спочатку хотіла зробити “лик свята”, оформивши колажі на цих готових прінтах, але коли сіла до роботи, в голову прийшла ідея “Вражень”. Вражень про сам колаж та мистецтво у сучасному світі.

IMG 8862 - Колажоване "Враження" від сучасного мистецтва з журналів Vogue, Avon та Harper's Bazaar
Отже, я сіла вирізати з журналів та брошур все, що бачили очі. До того ж, знайшла у своїй “Нарнії” купу видань “Домашний ПК” 2002 року, які лишились від попередніх жителів нашого старого особняка – ІТ-шників.

IMG 8864 - Колажоване "Враження" від сучасного мистецтва з журналів Vogue, Avon та Harper's BazaarЧерез декілька годин я мала завалену підлогу вирізками та готовими колажами, тому представляю вам своє  нове “Враження”.

IMG 8865 - Колажоване "Враження" від сучасного мистецтва з журналів Vogue, Avon та Harper's Bazaar
Домашний ПК, Vоgue, Harper’s Bazaar, каталог Avon, листівки, клей, папір.

IMG 8866 - Колажоване "Враження" від сучасного мистецтва з журналів Vogue, Avon та Harper's Bazaar

Kolisnyk Anna LVIV.COM

Ділись, Бро

Зараз читають
×