LVIV.COM

Каменюка як домашній улюбленець – 5 абсурдних стартапів з усього світу

Каменюка як домашній улюбленець - 5 абсурдних стартапів з усього світу
Іван Маск

Навіть такі люди як я мають брати звідкись натхнення. Отож я вирішив зробити для вас огляд п’яти стартапів від моїх колег по всьому світу!


milliondollarhomepage.com

Розпочну з мого колєгі Алекса Тью. Який певного одного дня прокинувся з бажанням заробити пару долярів на пиво. Ну і запустив він сайт milliondollarhomepage.com. Сайт містить 1 000 000 пікселів, а ціна за піксель – 1 дол. І купа компаній кинулись викупати їх з метою реклами. І таким чином Алекс підняв непогано грошенят! Однозначно – один з моїх кумирів.

Каменюка як домашній улюбленець - 5 абсурдних стартапів з усього світу

Антигусак

Інший приклад, як можна файно підняти грошей, це історія про Девіда Маркса, інструктора з гольфу. Бісило хлопа, що противні гуси поводили себе на полі для гольфу, як “переможці по життю” та ще й клали смачно купки на цю сакральну для гравців у гольф землю. Оминути ці подарунки мештам високоповажних “серам” від гольфу ніяк не виходило.

Девід мав веселого собаку, який не давав йому спокою. От і встрілила в голову геніальна ідея, як би цю енергію направити у вірне русло. Так і з’явилась компанія Geese Police, яка почала надавати послуги по охороні від гусей гольф-клубам, громадським паркам та навіть приватним угіддям.

Розпочала компанія свою в 1986 році, а у 2000 заробила вже більше 2 000 000$. І тепер десятки тренованих собак собі на втіху ганяють гусей, а мудрий Девід продає франшизи.

Каменюка як домашній улюбленець - 5 абсурдних стартапів з усього світу

Велосипедний замок  з алко-тестером

Страшне люблю японців! От якщо вже вигадують, то вигадують! Компанія  KOOWHO створила Alcoho-Lock. Замок для велосипедів, в якому перед тим як розблокувати колеса, потрібно в цей замок дихнути і вбудований алкотестер вирішить чи ти нині велосипедист чи ні.

То всьо звісно прекрасно! Просто уявити картину, ти в позі рака дуєш в свій замок (в умовах сучасних велопарковок іншого варіанту нема) і починаєш сваритися на свій Alcoho-Lock. Та й на скільки то потрібно собі недовіряти ,щоб ставити його на свій велосипед. Японія цікава країна.

Каменюка як домашній улюбленець - 5 абсурдних стартапів з усього світу

Додаток, що вміє сортувати шкарпетки

Продовжують хлопці з Blacksocks. Вони знайшли геніальне рішення вічної проблеми, створивши додаток, що вміє сортувати шкарпетки. Їхні шкарпеточки мають чіпи RFID і на них є вся інформація коли ти їх прав, які шкарпетки складають пару. Крім цього скануючи додатком для iPhone можна дізнатися ліва це чи права шкарпетка.  І то ще не все додаток може навіть відсортувати шкарпетки за відтінками чорного кольору. Детальніше можна глянути на їхньому відео.

Камінь – домашній улюбленець

І на десерт мій улюблений стартап. Він був народжений у 1975 році в США. Американський копірайтер Гарі Даль придумав геніальну річ Pet Rock. Звичайні гладкі камінці з мексиканського узбережжя пакувались у картонні коробки з “дихальними” отворами, а самі “домашні тваринки” зручно вміщались у солом’яних гніздах. Також у коробочку пакувалась 32-ох сторінкова інструкція по догляду за даною породою тваринок.

Ну геніально ж! Не потрібно гуляти, годувати, мити! Така “тваринка” завжди чемна, вона не захворіє і не помре! Даний стартап жив близько шести місяців, за цей час Гарі продав приблизно 1,5 млн. “тваринок” по 4$ і став мільйонером.

А основне мабуть в цій історії, що в хіпстерів 1975 року не було Instagram, Snapchat та Facebook. Запустився б Pet Rock зараз мова б йшла про мільярдні прибутки. Як гадаєш?

Каменюка як домашній улюбленець - 5 абсурдних стартапів з усього світу

Маск Іван LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають