LVIV.COM

Гра місяця: Mother Russia Bleeds

Гра місяця: Mother Russia Bleeds
Crawler Troller

Любий Бложенька! Розпочинаю серію статей про найкрутіші ігри. Сьогодні розповім про абсурдно жорстоку мокруху, важкі наркотики та легку шизофренію в Mother Russia Bleeds

Приблизно так французи з Le Cartel Studio бачать суворе життя уркаганів часів Перебудови. Зрештою, від реальності вони втекли не так і далеко.

Історія абсолютно дика. BRATVA міцно посадила величезну країну на голку і купається в розкоші. На вулицях безкомпромісний бєспрєдєл. Бариги, наркомани, упороті проститутки, менти з братками та інший треш. І все це ти мочиш в стилі Hotline Miami. Правда, з менш стильною музикою.

Гра місяця: Mother Russia Bleeds

Наш герой – циганський вуличний боєць СЕРГЕЙ. Одного дня він з іншими прайдохами прокидається у моторошній лабораторії, побитий до напівсмерті ОМОНОМ і накачаний дивною наркотою під назвою Necro. Далі – сповнена ненависті та помсти подорож в криваву антиутопію з галюцинаціями і кривавим місивом.

Коротше, шедевр у стилі beat’em up. Особливо сподобається фанатам культових Streets of Rage, Double Dragon та Street Fighter які хочуть чогось більш екзотичного. Наприклад, відмудохати російського ведмедя шпалою.

Гра місяця: Mother Russia Bleeds

Гра вийшла 5 вересня. Любителям прокачувати компи до потужностей НАСА графіка може не зайти – все таки не для піксель-арту мама квіточку ростила. Насправді цей піксель тільки на руку – атмосфера ще шизанутіша і навіює спогади про старі добрі шпулі. Ностальжи, от тільки не ванільна, а з брутальним таким перегаром. Ніби побачив старого алкана з дитинства, який чудом вижив і стоїть перед тобою сумним нагадуваням про буремне минуле.

А взагалі бракує Шварценеггера з фільму “Червона спека”. Аби хоч якось врівноважити весь цей треш.

Troller Crawler LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають