Спецпроекти

Дрезина на Сихів – абсурдний львівський стартап

Скільки разів ти йшов додому десь під ранок сихівською колією… Тепер їхатимеш з вітерцем (а можливо ще й з пивком)! Ось тобі моя нова ідея для львівських підприємців:

Дрезина на Сихів

Проблема

Сихівська молодь іноді пізно повертаєтьcя додому, а нічна маршрутка чи таксі – то не так весело, як хотілося б. Туристам бракує цікавих атракцій у Львові.

Рішення

Поява сихівського трамваю створила чудову платформу для львівських стартаперів. Вночі колія простоює, то чому ж її не задіяти? Організовуємо дрезину на Сихів! Модифікацій безліч – від класичної до велосипедної і навіть лавками і столиком (що нам цікавіше з погляду монетизації).

Хоча можна обійтись і таким варіантом

Місія стартапу

Покращити транспортне сполучення у місті. Зробити його комфортнішим та цікавішим. Створити ще одну туристичну принаду, яка стимулюватиме нічне життя міста. Покращити самопочуття людей за рахунок спортивних вправ!

Прибуток

Способів монетизації безліч! Від продажу квитків до реалізації пива. Можна зробити 2 лавки з педалями і весь цей шумний велосипед радісно відчалює із задоволеними туристами зустрічати схід сонця на сихівському мості. Ще можна туди впаяти білборд.

Ризики

  • П’яне ДТП (має бути тверезий керманич)
  • хтось випаде під час руху (робимо паски безпеки)
  • Міськрада заборонила пиво піся 22:00 (реєструємо все це як пересувне кафе)

Висновки

Я досі не можу повірити, що хтось до цього ще не додумався. Це ж прекрасна ідея для галицького бізнесу, який легко масштабувати в різні райони міста!

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах