LVIV.COM

Добрий і злий бізнес: LvBS рекомендує фільм «The Men Who Built America»

Добрий і злий бізнес: LvBS рекомендує фільм «The Men Who Built America»
Львівська бізнес школа УКУ
Блог Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). Про бізнес у всіх його аспектах.

Якщо дощ руйнує ваші літні плани, завжди можна провести час з користю вдома – за переглядом цікавого та корисного кіно. Тим більше, якщо це стрічка «The Men Who Built America»!


«Ендрю Карнегі, Генрі Форд, Дж. П. Морган, Джон Д. Рокфеллер та Корнеліус Вандербілт – це п’ять найвидатніших бізнесменів, яких коли-небудь знала Америка. Згадані за їх підприємницький дух, стратегічне мислення та інноваційні підходи до розвитку своїх відповідних імперій, ці люди ввели Америку після громадянської війни в сучасну епоху», – пише у блозі Львівської бізнес-школи УКУ для Lviv.com керівник відділу Business Development LvBS Роксоляна Вороновська.

Роксоляна Вороновська

«Це – люди, які відкрили нові індустрії та збудували міста, багато в чому вони випередили свій час. Генрі Форд, скажімо, піднявши своїм працівникам зарплату вдвічі, не лише забезпечив ринок для збуту своїх автомобілів, а, по суті, створив середній клас в Америці, що мало вплив на всю економіку країни.

Проте в цих людей варто не лише повчитися масштабу та підприємницької думки, але й подивитися, як часом агресивно і неетично вони вели свій бізнес. І задуматися, чи це додало їм конкурентної переваги. Можливо, замість неетичної боротьби та іноді поганого ставлення до своїх працівників, треба було думати про те, як змінюється споживач, які інновації з’являються довкола, які перспективи виходу на зовнішні ринки, і таким чином досягти ще більш вражаючих результатів?», – додає Роксоляна Вороновська.

Lviv Business School

До слова, команда Львівської бізнес-школи УКУ переглядала цей фільм у межах навчання на курсі відомого бізнес-футуролога Адріана Сливоцького і рекомендує до перегляду вам!

Читайте також:


Львівська бізнес-школа УКУ рекомендує: як передбачати прагнення покупців?

Lviv Business School (LvBS) LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають