LVIV.COM

21 січня: GameDev Conference 2017

21 січня: GameDev Conference 2017

21 січня, з 10:00 по 19:00, Український Католицький Університет (вул. Хуторівка, 35а)

У Львові відбудеться GameDev Conference 2017 – найбільша на заході України Game-конференція. Цей захід відбудеться вже вшосте і цьогоріч збере близько 500 учасників та 50 доповідачів.

Традиційно конференція буде проходити в 5 потоків:

* GameDev Business:

Потік для власників GameDev-студій, а також маркетологів та продюсерів. Інвестиції в іграшки, пошук та взаємовідносини з паблішерами, паблішинг власними силами, тренди ігрової індустрії і яскраві вітчизняні успіхи. Як побудувати студію та як нею керувати. Ідеальна команда проекту, де брати чи ростити кадри для індустрії. Ідеї для ігор в конкурентному світі та механіки монетизації freetoplay ігор.

* GameDev Tech:

Потік для програмістів. Все те, що полегшує життя розробникам ігор і дозволяє не проводити роки за C++. Робота з Unity та іншими ігровими движками. Розробка іграшок на Xamarin, мобільна розробка.

* GameDev Art:

Потік для дизайнерів, художників, саунд-дизайнерів. Розробка ігрового арту, створення культових персонажів та ігрових сеттінгів, музика до ігор, написання історій. Творчість при створенні гри в її найвищому прояві.

* GameDev Indie:

Потік для інді – розробників. Хардкорна індивідуальна розробка ігор, які теми під силу інді розробникам, інді-лайфстайл, історії успіху тих, хто прорвалися. Механіки швидкої розкрутки, історії успіху українських інді.

* Workshops:

Деякі теми вимагають більш детального розкриття, ніж це можливо на півгодинній доповіді. Цей потік саме для таких майстер класів, де прямо на місці можна навчитись чомусь новому.

Захід створений для всіх, хто цікавиться іграми: розробкою, просуванням, залученням інвестицій в ігрову сферу. Спікери розкажуть про ігрові механіки, історії успіху ігор, а також про розробку і маркетинг.

Ціна на квитки:

Перші 50 квитків за ціною – 650 грн!

Early Bird (до 13 грудня) – 950 грн.

Regular (до 15 січня)- 1100 грн.

Last Chance – 1400 грн.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають